GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Chjo, to je ale běs xD

23. března 2008 v 16:02 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Píše se Velikonoční neděle a taky první den tohohle...umm, blogu..ok XD smířím se s tím, že jsem si přes mou veškerou zášť k blogům...nebo možná spíš k lidem, co dělají blogy (mám na mysli ty blogy, ktere vam zaspamuji vyhledavani třeba mp3 a odkazy na nich jsou nefunkční -_-), udělala...založila vlastní. Paráda, co? A nejlepší je, že tu budu schizofrenit jen já sama XD TO svědčí o tom, jak hluboko už jsem klesla.

Ale jinak. Co se názvu blogu týče, ne, nehráblo mi, jen jsem byla trošku pomstychtivá vůči blog.cz. Když jsem totiž jako název při vytváření zadala "re" (re.blog.cz), tak mi to napsalo, že jméno obsahuje nepovolené znaky XD Jako by tam na to vůbec byl prostor... tak jsem se naštvala. Jméno "kudla-ja-chci-byt-re" taky neprošlo, tak jsem nakonec naznačila drahému gramotnému blogu, s kým má tu čest xD

A blog se mi odvděčil tím, že proti mně vede zarputilou válku a prostě odmítá uploadnout mnou udělaný pozadí na ty buňky v menu... Když tam uploadnu jakékoliv cizí, tak to nahraje. Když na ten cizí nakreslím smajlíka, nahraje to. Když ten cizí přemaluju celej a udělám na něm víc věcí, než jen jednu barvu po celém, tak to nenahraje... doufám, že tohle se časem vyřeší... -.-
+ ještě chci tímto veřejně poděkovat At (viz odkazy) za to, že mi pomohla *hugs* A taky jsem ochotná navázat další oboustranné konakty xD Stačí říct o:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Walur Walur | 27. listopadu 2008 v 17:15 | Reagovat

wow takovej blog sem ještě neviděl:-) je moc hezkej, škoda že tu moc nejsou věci který by mě moc zajímaly snad až na RO2:-) good luck re:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama