GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Holandsko

7. listopadu 2008 v 18:18 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Jen abych uvedla následující článek na pravou míru, naše škola pořádá něco jako výměnný pobyt s jednou školou v Holandsku, my na týden tam, oni na týden k nám.

Takže dneska se mi do ruky dostaly profily těch jejich zájemců. Já v koutku dušičky doufala, že budu mít štěstí a narazím na Otaku, ale kdyby to nevyšlo, že si ukořistím někoho, kdo čte rád fantasy. Houby... všichni jsou úplně stejní... takový ten typ, který poslouchá hitparády, pop, rap, hip hop, top 40, miluje nakupování a také cituji "I love laughing" atd... Čili jedeme s dobou, nosíme moderní oblečení, posloucháme ty pitomé Američany, jejichž písničky se skládají z nějakého ulítlého textu (např procházka po ulici) a na pozadí vám rapuje DJ slovy: "Yo, yo, go, ukaž jim [jméno zpěváka/zpěvačky], yo yo, šla jsi po ulici, yo yo..." a to se ani nezmiňuju o těch STUPIDNÍCH klipech, které k tomuhle dodávají... fakt na zvracení.

Vzhledem k tomu, že ten jejich inteligentní učitel jim asi řekl ať o sobě napíšou stručně, tak se ten jejich popis svých koníčku opravdu většinou skládá jen z věty: "I love listening to music (I prefer bla bla bla bla bla), shopping with friends, having fun and swimming." Tečka. Takže podle toho si vyberte. Pochybuju, že můžu doufat, že tam je někdo Otaku a třeba se to buď styděl přiznat (protože se bál, že všichni u nás budou stejní jako jsou teď všichni od nich), a nebo to nepovažoval za důležité (což pochybuju, že by se u Otaku stalo xD).

Byli tam asi tři lidé, kteří se zmínili o PC... a většinou to bylo: "I love listening to music on my PC" nebo "chatting with friends on MSN" - upřímně... co je tohle za náplň života? Co je tak ohromně zábavného na chatování s někým na MSN, že to někdo nazve svým koníčkem??? Teda, nechápejte mě špatně, já bez ICQ a spol nemůžu žít, protože jak jinak bych se domluvila s tou spoustou lidiček, že, ale kudla, nazvat to mým koníčkem?! To snad můžou jen ti, kteří přijdou, zapnou PC, otevřou MSN, ICQ whatever, naspamujou všem co jsou online zprávu ahoj a začnou nadšeně rozprávět nejnovější drby. Jinak si to vysvětlit nedokážu. Protože tam má každý bez výjimky všechny svoje kámoše poblíž, vidí se každý den, a kecat s někým takovým na ICQ/MSN... to je prostě...nedostačující. ICQ je horší varianta pro ty, kteří mají možnost buď chatovat, nekomunikovat s tou osobou vůbec.

Dále... ty fotky, které tam k sobě dalo 80% těch slečen byly odpuzující. To byly prostě samé takové ty umělecké fotky... rozevláté vlasy, póza modelky, svůdně otevřené rty (což rozumného člověka nutí tyhle slečny přeskakovat, přestože tohle určitě udělaly proto, aby nás co nejvíc upoutaly... nicméně, smůla dámy xD verbujete normální holky a ne naddržený kluky xD). Všechny z těch 80% do jedné byly zmalované tak odporně (+ odpovídající oblečení), že ve jejich 15 letech byste je mohli považovat za lehké děvy 18+... jedna z nich byla dokonce tak pitomá, že tam přidala odkaz na galerii fotek sebe a svých kamarádek, jejíž adresa začínala na sugababe (sugar - babe kdyby se někomu v pátek večer nechtělo myslet XD)... čili takové ty romantické pózičky typu těch, které jsou na tom braku libimseti... Alespoň tohle si myslím, neklesla jsem tolik, abych na tu galerii šla. Mám svůj vlastní hodně záporný názor na lidi, kteří dávají svoje fotky na podobné stránky, kde jim jde jen o to, aby se na to někdo podíval a okomentoval, jak jsou krásní apod... Všeobecně mám i hodně vyhraněný názor na uploadování svých fotek na net a ukazovat je ostatním i když se o ně neprosí.

Z toho všeho vyplývá, k mému menšímu zděšení, ale nemalému překvapení, že jednou z nejžhavějších kandidátek na můj výsledný výběr (pokud si budeme vybírat my) je jedna Emo/Scene slečna... Což mluví s mou pasivní antipatií k EMO za sebe...

Jinými slovy: Jsem znechucena x___x
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Walur Walur | 1. prosince 2008 v 19:11 | Reagovat

hej holka pokud si tam vybereš někoho normálního tak to seš fakt borec, všici sou tam magoři!!!!!

2 Re Re | 2. prosince 2008 v 15:46 | Reagovat

Asi tak x_x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama