GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Vektorek a jiné <D

1. listopadu 2008 v 9:49 | Re |  Code Geass
Tak jsem poprvé v životě zkusila vektorovat, ačkoli jsem nikde nezjistila, jak se to dělá xD. Čili jsem si vytvořila vlastní teorii a zkusila jsem ji v praxi a řeknu vám, jestli je vektorování o tomhle, tak to je největší zábava, jakou jsem v Photoshopu zažila a navíc máte jistotu, že to bude vypadat dobře xD All heil Lelouch! :D Pro představu, z výsledku jsem si udělala wallpaper a vypadá to asi takhle:


(žeru tu pózu... achjo *obsession*)


Dále... stále neutuchající naděje, že někde najdu můj nejoblíbenější a téměř nejčastější hudební motiv z Code Geassu, který z nevysvětlitelných důvodů není ani v jednom ze tří OST, mě dovedla k prohledávání OST písní na youtube. Našla jsem asi 5, které v běžně stahovaných OST nejsou... a hádejt co... to moje ZASE NE! Já snad budu nucená z nouze udělat v movie makeru snap a nechat si jen zvuk. Sice tam budou jezdící auta, sténající lidé a létající mechy, ale bude tam TA HUDBA!


Už jsem se zmínila že jak jsem o podzimkách sledovala CG s Temi, že jsem začala mít radši Zero obleček? ^^ Sice jen o trošičku, ale líbí se mi víc, než ten královskej. Našla jsem další cosplaye a myslela jsem, že se rozbrečím a zahraju si na Marfušku (ja chci všechno a HNED!). Dokonce jsem našla cosplay, který chci ještě víc než ten Karenin:


(pravda, že paruka k tomu tam byla jediná a velice provokativně vyfocená zezadu a všeobecně ten culík vypadal hodně odflákle, takže hádám, že to ještě navíc zepředu vypadá úplně jinak,ale moje touha vejít do otroctví se tímhle znásobila XD a nejen tím)


A paruka Anyy *__* Taky božská. Ne že by i to oblečení k tomu bylo špatné, ale je řekněme hodně kompletní, takže taky hodně drahé xD co nadělám *sniff*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama