GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Květen 2009

Vajíčka

29. května 2009 v 21:35 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Dneska mě ve škole dostala taková drobnost xD.

Přechodně tam v jedné místnosti bydlí učitelka Japonštiny a Čínštiny z Číny a... no nevím, kde na to přišla - jestli jí třeba Čínské úřady nějak nepodporují, aby si tu mezi námi šplhala (protože by to nebylo poprvé, i když ne v případu téhle slečny). Prostě zhruba dvakrát denně se na stolku před tím bytečkem, který se nachází zrovna uprostřed chodby přírodních věd, objevuje talíř nebo miska plná oříšků a rozinek v čokoládě xD. Takže pochopitelně, že se tam většinou vrhají ti šťastlivci, co se v danou dobu nachází v bezprostředním okolí.

Mě se nepodařilo tam zahlédnout jediný oříšek už hodně dlouho xD. Ale vždycky tam ze zvědavosti otočím hlavu, když jdu okolo. No a dneska... xD. Dneska tam jdu, a místo talířku (protože to je obvykle to jediné, co tam vidím xD) je tam krabice vajec xD. Tak nevím co si o tom mám myslet XDD. Každopádně mě vyroflilo xD.

Že by recese na téma "Hoďte si na Paroubka?" xDD


Pangya nával

28. května 2009 v 17:16 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Vzhledem k tomu, že mým krátkodobým cílem je dohnat Blackie k Pangye, tak jsem prolízala YouTube a našla jsem tohle. Drazí milí, JÁ TY VĚCI CHCI! xD Já chci být japonec abych kudla mohla hrát na jejich serveru xD Protože tohle k nám dorazí kdoví kdy...Vítezná AMV z Animefestu 2009

24. května 2009 v 9:53 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Skvělý, před chvíli jsem strouhala kedlubnu a zjistila jsem ze jsem si ustrouhla kus nehtu xD Potěší - no co.

Co jsem slíbila, to také plním - házím sem ta AMV co se na A-festu umístila. Protože to co se v hodnocení diváků dostalo na třetí míto bylo staženo ze soutěže (to nebyl prý tak úplně nápad autorky), hodím sem tedy nové pořadí. Nové třetí místo se zrovna shoduje i s prvním místem ceny poroty, takže aspoň zabiju dvě AMV jednou ranou xD.


1. MÍSTO:

Krátký avšak poutavý příběh boje o dívku s velkýma očima a jak to dopadlo

(tohle naprosto miluju~ sice někteří mí známí mě kvůli tomu považují za AMV barbara, ale jejich problém)


(Zero je EMO, konečně to někdo pochopil~ xD)


2. MÍSTO

Hrobařské AMV

3. MÍSTO + 1. MÍSTO v hodnocení poroty

Tegami


Promo pro dobrý pocit <3

20. května 2009 v 15:19 | Re
Ha, tak mi dneska došla moje první promo holo japonská Poke kartička ever. Už delší dobu jsem si říkala, že bych potřebovala mít nějakou krásnou symbolickou, kterou bych eventuálně mohla pořád táhnout s sebou ale nemohla jsem narazit na žádnou, kterou by mi stálo zato si objednat z netu.

Pak jsem náhodou objevila promo kartičky vydané k příležitosti premiéry jubilejního 10. filmu, kde byly legendy ze všech předchozích filmů, no a ty mě dostaly. Nejvíc pochopitelně ta, kterou jsem si objednala a teď tu leží vedle mě<3.

Vtipné na tom je, že mi to prodejce poslal z obou stran obložené celkem ještě čtyřmi promo energiemi, a to bojovými xD. Zrovna tenhle typ - no nemůžu říct, že by se Latiosovi nehodil (protože má jen bezbarvé útoky), ale on se nehodí K Latiosovi XD. Ale tak - mám promo energie no, proč ne, budeme rádi ^^;


No, konečně jsem někoho zmocnila k tomu, aby mě natočil jak skáču moji doposud nejoblíbenější písničku na DDR (Opening od Soul Eatera), protože je to dokonale našipkované a celou dobu si oddupáváte do rytmu a je to úžasný pocit. Hodila jsem to na YouTube a to se rozhodlo, že totálně zkazí video, takže že by se na to nějak dalo koukat ne, protože se to seká a seká a seká a ke konci už pohyb ani nejde ke zvuku. No, ale dám to sem spíš kvůli tomu, aby si případný zájemce mohl poslechnout jak tam vážně dupu do rytmu (je to chytlavé xD) , zvuk totiž naštěstí vadný není .__.'

Není to nejtěžší co odskáču, ale baví mě to nejvíc. I když teď se na první místo odvážně hrabe druhý opening z Death Note, protože to je správná šílenost xD.

Šipky na to vypadají takhle (abyste si mohli podupadavt pod stolem xD ja to tak fakt dělám xD):Kei si owni svět

16. května 2009 v 17:59 | Re |  Special A
Dotáhla jsem Blackie na Special-A xD A posloužila mi jako důkaz, že S.A působí na všechny stejně! Prostě jsem se jí zmínila, že po S.A jsme měly s Temi depku, že Kei neexistuje a Blackie že prý chce mít taky takovou depku XDD. Posloužila jako nic netušící pokusný králík a výsledky?

Po prvním díle:

Black_Diaraikia ‎(15.5.2009 21:22):
omg XD

Black_Diaraikia ‎(15.5.2009 21:22):
ja chci Keieee!

Re ‎(15.5.2009 21:23):
aleee xD uz koukas? XD

Black_Diaraikia ‎(15.5.2009 21:23):
jj XD
Re ‎(15.5.2009 21:23):

ochocho xD po jak dlouhe dobe jsi ho zacala chtit? XD

Black_Diaraikia ‎(15.5.2009 21:23):
po konci prřvniho dilu XD

Re ‎(15.5.2009 21:23):
jo, jako my XDDD

Black_Diaraikia ‎(15.5.2009 21:24):
jak kouka, jako Ulquiorra!


Po posledním díle:

Black_Diaraikia ‎(17:47):
aaaaaaaaaaa!

Black_Diaraikia ‎(17:48):
ze jsem se na to koukala, ted budu mit depku xD

Re ‎(17:51):
xDD nechtela jsi to? XDD
ze je to uzasny ^^

Black_Diaraikia ‎(17:52):
T.T
proč neexistuje? xD

---

Mluví za sebe. Děti, koukněte na Special-A a nejdokonalejšího bishíka! xD

(PS: Ano, každá fanynka brzy přijde na to, že "Kei kouká" - to je zaklínadlo a je v tom víc, než se na počátku zdá xD)


---

Btw, Caymí napsala na svůj blog naprosto lolný článek o A-festu (můj blahodárný vliv (nátlak in fact) xD) - určitě se tam mrkněte - je to trochu míň stručné než to moje, takže si úžasně počtete a poválíte smíchy ^^


MŇACHACHACHA XD

16. května 2009 v 16:01 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
(ten titulek byl volný průchod mých pocitů xD)

Takže, ADVík. Chci tam jet. Chci tam cosplayovat. Dokonce už mám i cosplay DVOJICI!!! (*vždycky po tom toužila*). Jen se musím vypořádat s mnoha drobnými problémy xD.

1) Naši se například bojí nechat mě v Praze, protože Praha není Brno (že? XD) a taky mě tam může každej zabít atd. - Na to jim odpovídám klasickým: "Je to v areálu školy! Jestli se bojíte areálu školy, tak kam mě to kudla cpete pět dní v týdnu? X__X"2) Mamka mě taky vcelku moc chce s nimi na dovolenou. Na to se takticky a taktně snažím upozornit, že už mě to s nimi nebaví natolik, aby to trumflo takovou akci jako je ADV. Abych získala sestru na svou stranu, přirovnala jsem jí to k jí blízkému problému "Ty na Silvestra doma a nebo s přáteli..." xD Na to hodila jen "Hmmm..." a už byla v tomhle na mé straně xD.3) Spory o kostýmu Yuuki z Vampire Knight (ačkoliv anime bylo nudné, ten příběh se mi líbí a je mi docela blízký, pěkní bishíci a DOKONALÉ školní uniformy xD). Z tohoto důvodu je titulek takový jaký je, protože jsem před chvílí kostým ukázala poslednímu členovi rodiny (nejstarší sestře) a její názor nádherně vyrovnal celé skóre, což já beru jako vítezství xD.

a) Nejdřív jsem ho ukázala mamce... prý že je hnusný a že ona mi na to teda prachy dávat nebude (částečně do toho chci dát peníze za vízo).

b) Pak jsem to ukázala tátovi - naprosto neutrální reakce, kostým že prý klidně, ale má pořád problémy s Prahou (Praha je nějaký démon v očích všech mimopražských rodičů x_X).

c) Předevčírem jsem ho ukázala mladší ze starších sester a ta ho okomentovala, že to je jak pro nezletilou prostitutku XDDD. Tak co byste na to řekli XDD. Podpora jak mraky, taky jsem z toho měla chvíli náladu úplně v háji.

d) No a před chvílí jsem kostýmek ukázala nejstarší sestře a ta ho okomentovala jako KRÁSNÝ, čímž dokonale vynulovala tu prostitutkovskou stěru ^^. Navíc že by to prý bez těch lemů byl i pěkný kostým normálně, a že by v teenagerovském věku byla nadšená, kdyby mohla mít takovou školní uniformu. Takže prostě VICTORY! ^________________^No - už jsem i vyřešila problém co za boty k tomu potom. Dneska jsem našla krásný kožený střevíce u nás ve Stop Shopu a měly 50% slevu takže naprostej luxus x3. Teď už chybí jen nadkolenky a pak čekat na vízo :D

Plakáty & pokojík

13. května 2009 v 16:26 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Ho ho ho xD Tak jsem se konečně odhodlala aplikovat svoje anime plakáty na zeď. Hrozně dlouho jsem se snažila najít tu levnou verzi lišt / rámů na podobné věci, což by znamenalo, že bych na zeď nemusela ten plakát lepit - ať už izolepou nebo tou hmotou. Nic...

Na A-festu, jak už jsem se zmínila, jsem ukořistila tři krásné plakáty, čímž se počet mých anime posterů NEAPLIKOVANÝCH zvýšil na 4, a tak jsem se rozhodla, že s tím začnu něco dělat xD.

Nejdřív jsem konečně ze zdí sloupala ty věci, co tam visely už skoro 7 let a pak jsem je ověsila znovu a tentokrát o 180° kvalitnějším materiálem ^^. Je tam ještě hromada volného prostoru, takže budu doufat, že se časem zaplní podobnou kvalitkou :DVlevo: Polička se Zeměplochou, nesourodé skladiště plyšáků a nástěnka, na které jsou šíleně staré věci, nějak to tam dávám jedno přes druhé a ty staré nevyhazuju xD Taky taková skládka. A Kaname-senpai z Vampire Knight~

Vpravo: Tj fantasy polička i když jistá její část se válí různě po bytě a někde ve středu levé části je i moje skromná manga/manwha sbírka kde DOMINUJE Special-A volume 7 <3 (to bílé). Ta věc nalepená na tom vodorovném dřevě postele tam visí snad od mých 11 let: Kamui, Fuuma a Kotori z X-1999. Ty neurčité věci na svislém dřevě vzadu tam visí od prázdnin po páté třídě, takže taky hodně dlouho (už bych je vážně mohla sundat xD) - jedná se o umělohmotné násady lízátek ve tvaru takových vtipných zvířat nalepených tam páskou na koberce XD. Jo, ty černé věci, to jsou místa, kde už to drahá zvířátka nepřežila xD xD. Dvakrát Kuroshitsuji a jednou random plakát x3

PoA-festové rozjímání

10. května 2009 v 22:02 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Ou, teda, řeknu vám, že to byl vážně nářez :D. Vůbec nevím kde a jak a čím mám začít, ale času mám hromadu, protože jsem se teď po devíti hodinách spánku probudila xD. Tímhle odpoledním šlofíčkem jsem snížila spánkový deficit vzniklý na A-festu a počet prospaných hodin tak posunula na neuvěřitelných necelých 11!!! xD (takže ano, předtím necelé 2).

Takže... vrhla jsem se tam v takovém částečném a spíše představově založeném "cosplayi" Mokony, který spočíval v čepici, plyšákovi, černých rukavicích a černém oblečení (+ Shinigami-sama naušnice). Na dobu čekání na Caym jsem si v Brně pořídila Nesinu (HAFinu) společnost a prolézaly jsme knihkupectví hledaje Občanský zákoník 2, což ovšem nebylo korunováno úspěchem. Nes se k nám na první večer připojila a na mě se to ve výsledku projevilo tak, že ke mě Caym s Nes přiřadili jednoho šampóna (ony tam tak říkaly víc lidem xD) a velice se tím bavily xD. Já na veškerý odpor raději rezignovala, alespoň se mi je ale podařilo udržet ve frontě, ze které chtěly zdrhnout (protože se prý nehýbala). Jenže pak jsme byly rády, že jsme šly hned, hlavně kvůli tomu mangashopu, který si tam rozložil jeden Japonec *_*.

Prostě spousta stolů obložená plyšáky (i když teda hlavně Naruto a Death Note), dalšími věcičkami a pak wallscrolly a na zemi obrovska hromada plakátů (3 za 100 - tak jako NEKUP TO!), takže jsem si nahrabala tři plakáty, jeden s Kanamem z Vampire Knight (ač mi anime přišlo nudné, Kaname je prostě hezký xD), potom Ciela a Sebastiana z Kuroshitsuji (meli tam hroomadu plakatu z Kuroshitsuji *_*) a pak nějakého bishíka a bishinku které neznám, ale ten plakát byl prostě takový příjemný na pohled, že jsem neodolala XD.

Pak mi trochu ochabl optimismus při pohledu na tu část plyšáků, kde byly Mokony, včetně té mojí plyšové ^^; - a když jsem pak na stole uviděla i Mokona čepice (vážně naštěstí né tak kvalitní jako jsem měla já), takže jsem si uvědomila že plánovaná originalita Mokony se neuskuteční a že budu vypadat jako někdo, kdo jen přepadl ten mangashop a teď tu lítá v tom, co nakoupil xD. No co, život není dokonalý~


(shledávám jako svou velkou chybu, že jsem Caymí neukradla foťák a nezvěčnila ji taky T_T')
(já a Nes xD pořád budu doufat, že IRL nevypadám tak zoufale xD)


No, když jsem se pak dostala k obchůdku s mangama, utrpěla jsem velký srdeční šok a musela ho chvíli rozdýchávat xD. Kdo by řekl, že narazím na mangu Special-A? Já ne xD Tak jsem si ji pochopitelně hned koupila (sice volume 7 ale co xD), protože se jednalo o hluboce srdeční záležitost ^^. Takže jsem během první půlhodiny na festu utratila peníze určené na vlastní útratu, které jsem si přitáhla, a když jsem to sečetla se vstupným, tak jsem pozbyla velkou část svých peněz opravdu hodně rychle xD. Ale tak aspoň jsem dostala croassant se samolepkou Naruto no. Samozřejmě si umíte představit jak mě to úplně nadchlo XD *nenápadně děla uvozovky prstama*

Nicméně Nes a Caym taky podlehly vlivu mangashopu tak jako každý tam, takže jsem se nemusela cítit blbě (a po pravdě, kdo by se cítil? XD já měla náhodou dojem, že mé utrácení bylo opodstatněné jako už dlouho ne :D).

Koukám na to a tímhle stylem spaní by ten animefest vyšel asi na pět stránek xD. Asi bych se měla začít uskromňovat.

Co AMV letos - upřímně, líbila se mi jen 4. Tři z nich hrály na humor a čtvrté bylo prostě krásné. Naštěstí se umístila všechna, ta vtipná v hodnocení diváků (až budou videa na youtube, hodím to sem) a to poslední mělo cenu poroty. Jinak to bylo buď takové suché, nevýrazné, nebo se tam jen prolínaly obličeje Zera a Yuuki z Vampire Knight (to byla ta HODNĚ zlá nuda) - o tom prvním AMV nemluvě, to je no comment xD - celou dobu v tom přesně ten druh hudby který opravdu nemám ráda a jen běžící slečna, po které stříli tanky, a ona tomu všemu samozřejmě utíká... ale je pravda že jako AMV budíček se tohle asi uplatnilo: všichni sebou vždycky škubli, když se spustila repríza xD).

Cosplaye - tak letos tomu kraloval jeden Naruto charakter (po antinarutardovi mého kalibru vážně nečekejte, že si vzpomenu na jméno xD ještě nejsou žádné fotky ani videa, takže nemám z čeho čerpat ^^;) - jeho roleplaying si tam získal davy a navíc se dokázal tomu charakteru udělat opravdu podobným. Pak tam byly Rozen maiden slečny, ty si mě opravdu získaly, i když co se pak týkalo mého tipu na umístění, vedla Suigintou, a to se poté i uvedlo v platnost (já říákala, že jsem na to měla trefu xD).

Cosplay divadla byla taky dokonalá - a tam mě překvapivě nejvíc rozesmála Narutovská + jeden z Loveless. Skvělý nápad, vážně x3.

Na příští A-fest chci taky nějaký cosplay! xD

Setkala jsem se s At, Temi a dokonce si mě našla i Faqy z devu (Mokona je dobrý poznávací znak xD) a ta projevila skvělou schopnost objevit se s tou svou skupinkou pokaždé, když mi Caym zdrhla k sestře na privát :D.

Jinak já jsem jela prakticky non-stop, první noc jsem pravda zkoušela usnout v předsálí Scaly, ale organizátoři tam hlasitostně opravdu neomezeně hráli Cukr, káva, limonáda a městečko Palermo, takže tam se mi usnout nepodařilo xD. Tak jsem se odtáhla do sálu, kde jela naprosto šílená a překýčovaná mecha (takže se všichni z nouze bavili xD). Jako mecha, kde to po chvíli zhaslo, naskočilo "O 15 let později", pak to opět chvíli jelo a objevilo se "O 15 000 let později" (ano, to už měli všichni křeče xD) a zkončilo to příletem hlavních hrdinek na temnou Zemi, která se najednou rozsvítila do nápisu OKAERI... tak jako co byste na to řekli? XD Následovala tato mecha číslo dvě, úplně jiný princip a jiní hrdinové, a upřímně, to už jsem doopravdy NEPOBRALA. A jsem si jistá, že to nebylo jen tím, že byla noc xD. Z toho mě vysvobodila Temi, která mě zpočátku trochu proti mé vůli odtáhla k organizátorům (kde se cizí Re cítila blbě xD), ale počáteční blok prolomila Mokona a Shinigami-sama naušnice. Pak už to bylo fajn až do rána, složení lidí u stolečku se postupně měnilo. Ráno tam byla skupinka, která neměla potřebu si mě vůbec všímat, tak jsem tam trochu klimbala s otevřenýma očima ^^;. Jinak mě ale únava vcelku úspěšně minula a celou sobotu jsem byla čilá (asi to hodně závisí na světle, tma v sálech uspává xD).

Ráno se ke mě po Princezně Mononoke zas připojila Caym (proč až po? XD protože ji zcela chápu, najít někoho na balkóně v naprosté tmě je docela nemožné xD). Sobota byla ten den soutěže cosplayů, jestli se nepletu.

Co mě opravdu překvapilo bylo to, jak rychle mi naprosto přestalo vadit, že lítám po Brně v Mokona čepici. Tak ono to zčásti bylo tím, že se všude kolem potulovaly Naruto cosplaye, ale i tak - já o té čepici pak už ani nevěděla, vyjma chvílí v plném slunečním světle - to vám ta čepice s popisekem "warm in winter" už trošku vadí xD. Nemluvě o rukavicích.

Taky jsem poprvé viděla Ghost in the Shell a u mě upřímně to dost zklamalo očekávání, ten film si mě vůbec nezískal. Žádný sympatický hrdina/hrdinka, až moc nahoře-bez scén (skutečnost, že to je androidka to nezachraňuje xD) a příběh na můj vkus suchý a bez nějakého vyvrcholení (klidně mě nazvěte barbarem, já mám od filmů asi vyšší požadavky xD).

Další ty half-3D filmy, se kterými jsem měla tu čest byla Zkáza Ecobanu a The Sky crawlers. Ani jeden jsem neviděla celý - oba jeli v noci xD. Na The Sky crawlers jsme se nedostali na začátek a pak už to unavéným lidem přišlo trochu moc dlouhé, ale podívaná to byla dokonalá. Ty letové scény byly naprosto famózní a občas jsem dokonce měla dojem, jako kdyby použili normální kamerové záběry země z výšky, tak kvalitní byly textury o_o.

Co se Zkázy Ecobanu týče, to byla taky dobrá grafická podívaná - sice tam nebylo tolik dechberoucích scén jako v předchozím filmu, ale tak ne všude se létá vysoko v oblacích že :D A navíc já s mou oblibou ve válečných letových soubojích XD. Tenhle film jsem neviděla celý, protože jsem se tam asi dvakrát složila na Mokonu. Nevím, jestli jsem vážně usnula nebo ne, ale to je vedlejší xD.

A to jsem se dostala k naprosto největšímu využítí plyšové Mokony na A-festu: improvizovaný polštářek xD A že dost kvalitní XD. Prostě, obejmout Mokonu, a máte se o co opřít při sedu na schodech xD A jako polštář se dala použít naprosto kdekoliv a já toho taky hojně využívala. Teda v noci ze soboty na neděli. To byla ta noc, kdy jsem naspala asi ty dvě necelé hodiny. Vážně nevím kolik to bylo přesně, protože se jednalo tak o deset+ kraťoučkých zdřímnutí na Mokoně. Nejdřív jsme noc trávily dole v sále, bohužel v tzv. větracím rohu, kde byly otevřené boční dveře ven a řekněme, že mě tři vrstvy byly málo xD. Tak jsme se z nouze přesunuly na balkón, kde se zas pro změnu veškeré živočišné teplo ze sálu nahromadilo, takže tam bylo krásné teploučko ^^.

Tam jsme tady zůstaly na Gravitation - a to byla přinejmenším zpočátku (na konci jsem obohacovala seznam krátkých šlofíků) sranda na entou xD. Protože jsme měly v bezprostředním okolí dva trochu zaskočené a situací vyděšené bishíky organizátory xD. Jeden seděl na židli před náma s Caym a druhý seděl vedle Caym (a bezmezně zamilovaný do jejího účesu + očividně i něco navíc xD). Ten před námi se jednou nechal slyšet, že je rád, že je zezadu chráněný a v bezpečí xD. Pak se ale prohodil se spolusedící a to tím směrem, že místo mě a Caym mu záda "hlídali" Caym a ten org vedle ní XDD. Když jsem jim potichu naznačila, že to od našeho "předsedícího" nebyl moc taktický tah, org vedle Caym to pochopil správně (dle mého hodnocení) a jal se bishíka před sebou z recese hladit po krku XD. No my se složily v neovladatelném propleteném ROFLu, zvlášť, když se ještě ozvalo "No, doufám, že to je nějaká holka..." To prostě nešlo xD.

No a ráno přišlo mnou a Temi&spolem očekávané Jungle wa itsumo Hare nochi Guu a já hrozně lituju, že pustily jen dva díly (kdyby aspoň ten pátý tam byl xD). Nicméně mě potěšilo, když tam ROFLil celý sál, tedy alespoň podle zvuku velká většina - tak snad získá tohle anime trochu na popularitě ^__^

To je ode mě prozatím vše - už mě nic zásadního nenapadá - kdyby něco, tak to dopostnu :D

PředA-festové rozjímání

8. května 2009 v 10:34 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Tak se dneska po obědě vypravuju na A-fest, letos konečně na celou dobu a ještě tam budu běhat do jisté míry jako černá Mokona, takže to bude hodně zajímavý xD. Společnost mi bude dělat Caymí s černýma ušima (my budeme asi celé černé xD) a foťákem (pokud do něj sehnala baterky xD) - pomoc! ^^; Pak nám prý Temi ještě přidělí nějakého bishíka z její školy a třeba se časem nalepí i víc lidí - no bude to zajííímavé~

Teoreticky bych se měla balit, ale mě prostě už nenapadá co ještě bych si měla vzít o_o' Když se to vezme kolem a kolem, jedu tam docela nasucho (nemám na mysli finančně xD tam jsem zas docela ráda přinejmenším na vlhku) - doufám, že nebudu jediná, kdo si vystačí vážně s málem xD. Vždyť mě 80% batohu zabere plyšová Mokona, moc místa na něco jiného už bych tam fakt nenašla ^^;

ZABÍT

7. května 2009 v 22:21 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Fakt zabít ty pitomce, které nám někdo chytrý strčil jako rozhodčí - předpojatí zakomplexovaní blbci to jsou x_x. Zkazili mi veškeré naděje... protože naše čisté zákorky jsou v jejích očích fauly a hokejku Švédů v obličeji dvou našich zas velkoryse přehlížejí... fakt idioti X_x

Takže jediný na co se můžu následující víkend těšit je A-fest, protože nějaká nadějka na finále v neděli už umřela :(

Proč...

Ne že by naši hráli nějak dobře, ale ti rozhodčí vyloženě servírují Švédům-šmejdům na talíř přesilovku 5 na 4 nebo 3. Doufám, že jim za to aspoň ta porota rozhodčích pěkně červeně počmárá hodnocení >.<

Bishíka k obrazu kočky xD

2. května 2009 v 15:43 | Re
Poté, co jsem se včera málem zhroutila (různé části těla buď vypověděly funkci, nebo zas naopak jely až moc nahlas) po 50km dlouhém cyklistickém výletu na značně nedostačujícím kole, jsem si ještě přečetla takový pěkný článek na centrumu a od té doby jsem hrozně naštvaná na chlapy jako koletkiv xDDD. Tak se stalo, že jsme se dneska se spolužačkou dostaly od krmení Poké a vajec na gpxplus.com až právě k chlapům a povedl se nám jeden dokonalej hlod xDD.


Re ‎(15:24):
co ja bych proste chtela aby mel rad je kdyz mu nekdo obejme hlavu a hraje si s vlasama xD na to mam silenou uchylku xD

Denča_Kenny :-{} ‎(15:25):
:-D:-D:-Dto dělám mýmu kocourovi avon mě dycky kousne a syčí na mě potfora jedna:-D

Re ‎(15:25):
XDDD
vidis, tak nejakeho chlapce ktery by nesycel trebas xD

Denča_Kenny :-{} ‎(15:26):
sem na to řpišla, chlapi sou jak kočky, nevděční potfory chlípní a dmntní:-Dpřesně jak náš mates:-D

Re ‎(15:26):
xD a kudla, a ja tak chtela kocku protoze jsou mazlivy a pritulny a cistotny xDDD

Denča_Kenny :-{} ‎(15:27):
:-D:-Dne všechny, aa to je to vyjimka potvrzuje pravidlo:-D

Re ‎(15:27):
ok, tak dalsi vyjimka kterou si chci poridit xD