GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Září 2009

Life update~

28. září 2009 v 21:46 | Re
Je to až překvapivé, ale za poslední týden se stalo docela dost věcí xD

 • V úterý jsem nevyhrála (překvapivě) Nintendo DSi + hru.
 • Ve středu jsem se rozhodla, že po takovém failu to DSi vlastně ani nechci (neb varianta číslo 2 zněla: přej si to k vánocům)
 • Ve středu jsem dospěla k názoru, že kombinace PSP a Pangya je lepší volba než DSi a později i remake Pokemon Silver (tuhle kombinaci totiž zkusím opět vyhrát, s trochou štěstí dá gameboy.cz soutěž kde se kreslí)
 • Ve středu jsem tátu nenápadně seznámila, co si od něj budu přát k Vánocům + narozeninám.
 • Pravděpodobně ve středu jsem hodně dlouho opruzovala Mafíska, neb jsem o PSP věděla velký kulový. Jeho zkušenosti z gameshopu..? K nezaplacení. Tímto ti děkuju Mafi, kdybys sem někdy vlezl xD.
 • Ve čtvrtek jsem sondovala a zjistila jsem úžasné věci na způsob toho, že Sony snad kvůli čemusi v Londýně bloklo možnost dovozu jistých her na PSP do Evropy. Získání Pangyi se komplikuje xD.
 • V pátek naše třída na školním dni jazyků vyhrála první místo a dort za to, jak si připravili itálii (výzdoba třídy, informace, kvíz, prostředí etc.) To ovšem až poté, co byli všichni přežraní z tuny pizz + ochtunávek národních pokrmů ostatních tříd.
 • V pátek jsem na Aukru objevila PSP, nové, v záruce, týden staré, nepoužité a Z TŘEBÍČE. Nenápadně jsem tátovi tuto skutečnost oznámila.
 • V sobotu se mnou táta začal plánovat jak to udělat abychom to na Aukru vyhráli xD
 • V sobotu v 15: 28 se nám podařilo již zmíněné PSP na Aukru vyhrát xD
 • V sobotu v 14:15 jsme s tátou vyrazili do Brna, kde jsme se setkali s mámou vracející se ze školení a společně zakempili u sestry ve Šlapanicích.
 • V neděli v o půl sedmé jsme se vydali na asi jeden a půl kilometru vzdálený areál, kde se měla konat mše s Papežem Benediktem XVI.
 • V neděli jel Papež asi dva metry ode mě ve svém roztomilém Papamobilu a zrovna se koukal na druhou stranu xD
 • V neděli ve stejné vzdálenosti kolem mě prošel i Václav Klaus s chotí (ne tak velké nadšení, ale aspoň něco no xD)
 • V neděli jsem slavila mši svatou s více jak sto tisíci dalšími lidmi, sektor A3 XD.
 • V pondělí jsme jeli pro moje nové PSP.


Než budu nařčena z rozmazleného fracka, který hned dostane to, co chce, tak upozorňuju že tohle bylo POPRVÉ, co se mi něco takového podařilo a kupodivu na to naši ani moc nenadávali. Pravděpodobně je konejšilo vědomí, že to není čistá herní konzole. V životě by mě nenapdalo, že máma neprohodí ani jedno negativní slovo o_o fakt ani jedno. Pořád zírám, že se to vůbec povedlo, že to vůbec PROŠLO, a ono prošlo xD. Dokonce jsem i našla několik stránek, ze kterých by sem tu hru snad i poslat mohli.
Opening hry Pangya: Fantasy golf PortableTakové krátké videjko, které Temi sestříhala z našeho prvního pokusu s natáčením Pangyi. Já hraju za Lucku a Temi za Kaze.Fotky z Papeže budou až si s tím táta vyhraje ke své spokojenosti xDDDD Moje snaha získat je před oficiálním vydáním pohořela XD

Vějíř a tak všechno možný

14. září 2009 v 20:43 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Tak velké části z nás začala škola v jakémkoliv slova smyslu, vítejte v ústavu a přejeme příjemnou agonii xD

Dneska mi došel vějíř. Opět názorná ukázka spolehlivosti a hlavně RYCHLOSTI veškerých transakcí přes eBay. Zaplatila jsem to minulé pondělí ráno, odešlo to minulé úterý a přišlo dnes :D. Prostě luxus.


Je to korejský vějíř, hedvábí a bambusové dřevo + k tomu ještě malý sympatický uzlík pro štěstí (hlavně, že je fialový xD). Objednala jsem si ho prostě proto, že už nikdy nechci přijít nevybavená na místa podobně oxidovaná jako byly prostory školy na ADVíku. Trvalo mi věky, než jsem našla vějíř, se kterým jsem byla spokojená xD. Pěkných tam bylo hodně, ale papírový vršek mi úplně nevyhovoval, protože, buďme k sobě upřímní, papír toho zas až tak moc nevydrží.


Spolužák za mnou dneska příšel a jen tak mi daroval hůlky o_o Moje první <3. Yay pro něj. Pak jsme se na obědě při Kung-Pau (náhodička xD) velice bavili xD Prý kdybych mu dala šest litrů, udělal by mi i pravý japonský čajový rituál xD Ale to já bych zas dokázala najít pro ty penízky lepší uplatnění, takže jsme se moc nedohodli (nehlědě na to, že je ani nemám xD).


V současné době se na skoro plný úvazek věnuju Shinigami Desu projektu, který se nám rozjíždí čím dál tím víc. Je úžasné, jak práce ostatních dokáže motivovat mě. Takže maluju, píšu, zevlím, maluju, píšu, zevlím a tak pořád dokola (ten zevl je nutný, u posledního obrázku jsem málem chcípla xD). Teď zrovna zevlím, jink bych sem nepsala. Měla jsem černé svědomí, protože navzdory veškerému mému očekávání sem doopravdy pár lidí chodí, čte a občas dokonce i KOMENTUJE, a těm tvorečkům tímto posílám veliký HUG.

Celý blog zabývající se projektem jsem co se designu týče překopala, už se na to dá koukat - pro zájemce o cokoliv, blog je zde:Drobná návnada na moji část příběhu:

Předvečer nádherných testů ve škole Arisu usnula (jako obvykle). Když se následujícího dne probudila (už ne tak zcela jako obvykle), zjistila, že jedna z japonských strážců - Shinigami - se z nudy rozhodla vyzkoušet si život obyčejného člověka, a jako svůj objekt prohození duší si zvolila zrovna Arisu. Ta se teď nachází v dimenzi japonských Shinigami, kde je jich včetně Arisu osm, a v těle někoho úplně cizího. Nicméně většina Shinigami je přátelská a Arisu behěm několika dní zjišťuje, že má víc opravdových přátel, než za celý svůj dosavadní život dohromady. Jediný, kvůli němuž se tato malá záměna pro Arisu nestala výletem do ráje, je Kurono, mladší a velice ochranitelský bratr pravé majitelky Arisina momentálního těla...