GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Říjen 2009

Stále Pangya :D

26. října 2009 v 17:38 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Takže ta hra u mě pomalu ale jistě vyvolala menší Pangya boom a protože i ten příběh tam je zajímavý, dokonce mě inspiroval k tomuhle obrázku, na který jsem navzdory jeho pochybné anatomii a kvalitkám na pozadí docela hrdá n_n

Kaz a Cien - sice už nefandím pairingu těch dvou ale... no vlastně... když bych si měla vybrat jestli radši Kaz x Cien nebo Kaz x Karen (duch jeho bejvalky co za něj umřela a pořád s ním lítá), tak možná sáhnu po Kaz x Cien xD Ale nevím.

Pangya boom se dále u mě projevuje tak,. že si představuju jak bych vedla přednášku, kdybych ji měla na ADV o Pangye xDD. Dneska jsem z toho důvodu hledala i nějaký dobrý příklad gameplaye na Youtube. Řeknu vám, že je to nevděčná práce, ale našla jsem jeden, kde mě oslovila i hudba :D

(nelekněte se začátku)


Pro relaxaci úžasné :3


Epic win pro změnu :D

22. října 2009 v 14:41 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)


S radostí konstatuji 100% úspěch ^^


Paradox č. 1: Obědnáno o dva dny později než paměťovka z aukra a to odkudsi z Wallingtonu, USA. Paměťovka ještě nedorazila.

Paradox č. 2: U PSP jsem musela luštit polský manuál ke konzoli, ale u hry ho dostanu anglicky xD A ještě s obrázkem Pangyi na obalu xDD

Totemo ureshii desu~

Osobní minifail xDDD

21. října 2009 v 20:49 | Re |  Shinigami Desu
Nemůžu říct, že jsem to nečekala, ale když to přišlo, stejně mě to trochu mrzí xDD.

Mluvím o pollu na DeviantArtu s jednoduchým zadáním: "Vaše nejoblíbenější SD postava?"

Zatímco Mano s Kuronem se perou o první místa ( i když Mano teda vede), Arisu dře druhé místo od konce xD. Ale i tak je myslím úspěch, že pro ni hlasovali tři lidi ^^;. Ale stejně xDD


Aaaa další obrázek :3


Je to dneska vůbec ještě MOŽNÝ?

21. října 2009 v 18:07 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Kdybych se někoho zeptala včera, jen jako teoreticky, vysmál by se mi xD. Ale já bych se ho nezeptala, protože to bych se nejdřív vysmála sama sobě... (obsahuje anketu~)


Jo, je to tady zas

19. října 2009 v 19:33 | Re |  Special A
Ano, radujme se, Re má depku xDD Včera jsem zmínila jistou předzvěst, ale protože Riku dnes opět poctila návštěvou náš skromný byt, tak jsme pokračovaly ve Speical A... a achjo... rány po Keiovi opět čerstvé a otevřenéé ... .__. *potřebuje hugnout a utěšit*

Epic fail sraz?

18. října 2009 v 13:06 | Re |  Special A
Hmm, včera se měl konat jeden z těch drobných minisrazů, na které se občas naše nepočetná skupinka třebíčských otaku zmůže.

Na místo jsme dojely s Riku, od které jsem se dozvěděla jeden detail ve složení naší dnešní společnosti, totiž že tam bude nějaký j-rocker, přitažen jako objekt nabalovacího zájmu Kagami.

Ve výsledku jsme tam byly jen my dvě s Riku a pak přišla i Kagami s oním... člověkem, pěkně energeťáky zředěné vodkou v rukách, oba už poněkud lízlí...

Můj první dojem po jeho projevu: "OMG, on je snad zhulenej!" - Riku si prý říkala totéž. Perfektní, zatímco jsme čekali, jestli ještě někdo nepřijde, pan velký J-rocker si ještě zapálil cigaretu, takže moje čekání se omezilo na uskakování před kouřem, který jak známo nesnáším.

Po dalších pěti minutách jsem začala vážně uvažovat o tom, že zahraju akutní telefonát z domu a zdejchnu se, protože s takovým odporným slizkým arogantním idiotem bych prostě delší dobu NEVYDRŽELA. Ne, prostě dotaz: "Už víte co si dáte?", "Asi čaj...", "Dáte si někdo vodnici?" "Nevim..." "A víš vůbec něco?" ... ZABÍT HO, ZMETKA! Být Riku, vrazila bych mu jednu (minimálně) přes hubu... A Kagami tomu moc nepomáhala, místo aby Riku pozdravila, schovávala se za mě, a jak jsem zjistila, opilá byla poprvé a to prostě proto, že jí pan J-rocker strčíl chlast do ruky... Nic proti Kagami, ale jestli nebude schopná občas říct NE a nenechat se sebou dělat co se ostatním zlíbí, tak to bude mít v životě časem dost blbý.

Prostě když v pět hodin pan chytrý ještě neměl dokouřeno, řekly jsme s Riku, že už jdeme dovnitř. Jakmile jsme zapadly za roh, okamžitě se rozjelo plánování, že zdrhnem, protože s takový idiotem v té čajce nechtěla být ani jedna.

Následujících deset minut se neslo ve znaku bloudění úžasným hotelem Zlatý kříž, kde nikde nikdo nebyl, spousta chodeb a schodišť, dokonalé bludiště a la Bradavice. Hodlaly jsme se schovat, počkat až oni přejdou do čajky a pak zdrhnout ven. Ale jak jsme tam tak bloudily, každý zvuk byl hrozně na nervy a největší psycho bylo, když už jsme musely vypadnout ven na autobus a na jednom odpočívadle jsem si všimla, že výtah jede dolů. "Výtah jede dolů," řekla jsem a o poschodí níž jsme se málem zabily na skleněných dvěřích, když se ten výtah přímo proti nám otevřel a... byl prázdný xD. To nás chytl takovej výtlem, že nás to drželo až k autobusu, ze kterého jsme si pak všimly, že ti dva celou dobu stojí u Cyrila (socha na náměstí).

Takže náš sraz se omezil na sourkomý večer při anime u nás doma, kde jsem Riku zasvětila do tajů Special-A, a řeknu vám... tři díly mi stačily a byla jsem z toho Keie zase hotová. Jsem pořád - ne sice tak moc (neviděla jsem plnou dvaceti šesti dílovou dávku), ale když se podívám na známku ve svém jorunalu na DeviantArtu (Kei Fan), tak drobný náběh na depku se vážně ozývá. Kei je prostě nejlepší anime bishík, achjo ._.'

Abych dostála mému tvrzení, že každý, kdo se podívá na Special-A - tedy je-li to slečna - časem pronese hlášku na způsob "Kei kouká", tak ani Riku nezklamala. U třetího dílu, který jsme si pouštěly (šly v pořadí 1., 7., 6.,), řekla "Jak on kouká!" XDD Udělala mi tím velikou radost xD.No, už jsem zmínila, že na devu mám známku v journalu. Mám jich tam hodně popravdě. A to proto, že Re je KONEČNĚ subscriber! Mít premium účet je úžasný pocit <3 A všechny ty vymoženosti, které mi to umožnilo používat :D


Nom, zbytek včerejška jsem dodělávala obrázek, který jsem napočala ráno, překvapivě zase Shinigami Desu, ale zatím je to asi můj nejoblíbenější :D


Obrázkový průvodce Produktivního víkendu

11. října 2009 v 21:38 | Re |  Shinigami Desu
VAROVÁNÍ: Obsahuje tvorbu vzniklou za tento víkend xD

Hmm~

Když si vezmu jaké jsem měla v pátek trauma. Důvod byl prostý, když artistovi, který inspiraci čerpá z hudby, dojde hudba, je onen artista naprosto v háji. To není tak, že bych se pokoušela něco nakreslit, ne-e. To je o tom že mě se ani nechce kreslit, když mě něco nepumpuje kupředu.

Na tohle je nejlepší moje věrná Temi. Vždycky ochotně vyhledává nějaké "energetické drinky". V sobotu mi toho našla hromadu, sice u ničeho to nebyl blesk z čistého nebe, což se někdy stává (a má to za následek hromadu obrázků). Hodila jsem je všechny do playlistu a tvořila jsem. Nejdřív jedna taková šílená kýčovitá scéna ze SDP, která se taky nikdy nemusí stát a kterou sem rozhodně dávat nebudu xD - to jen kvůli romantické náladě, v jejímž duchu se konec týdne po přečtení jedné Shoujo Mangy nesl xD.


Jakub Deml byl magor o__o'

10. října 2009 v 17:37 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
...a je mi úplně jedno jakou literární hodnotu jeho díla mohou mít xD. Mám svůj názor na lidi, kteří určují literární hodnoty, či spíše na způsob, jakým je jejich common sense zvrácen xD.

Ano, pustila jsem se do letošní povinné četby, začala jsem Zapomenutým Světlem od již zmíněného Demla a nestačím zírat xD. Ano, češtinář a následně i spolužák mi říkali že je to šílenství. Nevěděla jsem, co si pod tím mám představit, čekala jsem nějaké bezduché psycho xDD.

Do jisté míry ano. Pan Deml obdržel jeden dopis, kde se jistý pan B.M.P. rozplývá nad tím, jak ho Demlův předešlý rozhovor pro rozhlas strašně dojal. Zbytek knihy mu Deml odpovídá. Přičemž začátek dopisu (prvních pár stránek) se nese v tomto duchu:

"Pane B.M.P., Vy nemáte a nemůžete mít ani tušení, co já trpím a to jest jediná omluva Vašeho dopisu. Neboť kdybyste měl tušení o tom, co já trpím, Vy byste se okamžitě zřekl své kariéry a přišel byste ke mně a na kolenou a v pláči a se sepjatýma rukama byste mne prosil, abych Vám dovolil čistit moje boty. A vy byste to udělal a kopl byste do své ženy a šel byste ke mně a čistil byste mně boty a jako pes lízal byste mně ruce za tu milost, že mně můžete čistit boty."

Chvíli poté je to hrozné chacha a cheche, to je fajn, mám náladu dělat si z vás srandu, hahaha xD. V tomtéž odstavci se nachází věta:

"A jedno jediné Vám řeknu: Kdyby se mně všechny ženy celého světa vysraly na hlavu, odpustím jim tuto neslušnost pro jedinou ženu, která mne milovala, a mne, díky Bohu, milovalo více žen, ale nejvíce ze všech Pavla Kytlicová."

A slov "srát" a "hovno" je tam opravdu hodně xDDD. Už jsem se dokonce setkala i se slovem "kurva" (nejde mi to z pusy ani z klávesnice x__x' ale pro váš obraz...) a to už pak mám doopravdy problémy s tím neupadat do roflu, protože psycho takového kalibru jsem fakt nečekala. Ne, já mám docela dobrou fantazii, ale tohle bych si v knize, kterou naopsal kněz, doopravdy představit nedokázala - teda dodnes xDD. No, Jakub Deml se tímto hrdinně dostal na jedno z těch mála míst, na kterých se u mě nacházejí oprávněné důvody, proč by někdo neměl mít rád církev xD.

Na Novinkách jsem si jich po návštěvě papeže přečetla docela dost, ale valná většina byly takové ty dětinské názory, které ovšem majitel považuje za něco neoblomného, a obvykle o dané tématice ví jen velký prd, ale dělá ze sebe odborníka xD. A to jsou to prosím dospělí lidé. Až mě občas mrzí, že nezletilí můžou mít víc rozumu než oni .__.' . Ale až tam příště někdo zmíní Jakuba Demla, budu to považovat za Důvod xDDD.

Držte mi palce, ať se z toho nescvoknu xD.

Gettin' bigger :D

5. října 2009 v 19:47 | Re |  Shinigami Desu
Stále věnuji svoji pozornost spíše Shinigami Desu blogu, protože... hmm :) SD mě baví, je tam toho pořád dost na práci a zaměřuje se tím směrem prakticky veškerá moje tvorba.

Tím nechci nějak zanevřít na těch pár mých věrných, kteří mě mají rádi a čtou si to tady ^__^. Právě kvůli vám a kvůli Temi, která opět funguje jako pozitivní motivace, si nacházím víc času na tenhle blog jako na deníček, a píšu sem i když vlastně ani nemám co :D Zvláštní od člověka který kdysi na blogy strašně nadával a při představě označení "blogísek" se mu dělalo mdlo. Buďme upřímní, to se mi dělá pořád - blog se mi hnusil z toho prostého důvodu, z jakého se mi hnusí i facebook xD. Je to strašně cool a in,a tenhle si mě přidal na facebooku, a vidělas fotky bratra kamarádky téhle spolužačky mojí sestry? Hodiny a hodiny jen na facebooku .__.' Nojo, já a můj odpor ke všemu co je tak strašně IN, že xD. Samozřejmě že Facebook má i své kladné stránky a vyžívají ho i lidé, co nejsou na palici a třeba vážně jen chtělí komunikovat s přáteli far far away a vidět jejich fotky a ukazovat svoje. Taktéž je to i s blogem. Vida, že je spousta otaku blogů, dospěla jsem k názoru, že bych mohla mít svůj a nebýt automaticky řazena do té skupiny lidí, kteří "blogískujíííí :-*" a píšou způsobem, za kteréééééj by se normááálnííí lidíííí wážně rači zaHraBalíí do welkééé hloubkýýý. Takže asi tak xD Já osobně ani nechápu jak takhle někdo může psát přirozeně sám od sebe xD Trvalo mi čtvrt hodiny (s pomocí jednoho blogu plného podobných děsivých textů) než jsem spitvala jen tohle xD. Ti lidé jsou buď neskutečně blbí, nebo neskutečně inteligentní, kteří ze sebe ty neskutečně blbé pracně dělají xD. Ale každému co jeho jest. Jednou mi moje cholerické ego nedovolilo přejít podobný text bez pěkné recenze a dozvěděla jsem se, že jsem pitomá (velice mírně řečeno) například když mi vadí, že je písmeno X strkáno na jistá místa v českém jazyce, kde se normálně vyskytovat nemá. Vdyť proč by pak bylo v abecedě? Opět přemýšlím jestli to je demence nebo jen hraná demence. A teď mě ještě napadlo, co z toho je vlastně horší xD. A co z toho pro toho člověka a co pro okolí xD

Koukám že už jsem zase z ničeho vyplodila filosofický text xD. Ve skutečnosti jsem dodělala další věci pro Shinigami Desu projekt, animace přímo inspirované písničkou, kterou jsem sem hodila v minulém článku. Prostě poslouchám a ty scény se mi samy objevují před očima, znáte to ^^;. Takže trocha hypnotizace~

Kaneshi je ještě trošku osamělá, ale dělám co můžu abych sehnala nějaké další členy mužského pohlaví, protože je potřebujeme - zatím je to v poměru drasticky nevyrovnané :(

Nevím jak moc dobře či špatně to vypadá, ale k mé smůle na to nemám žádný spciální program, takže to šlo frame po framu pěkně ručně myší ve photoshopu a Re už z toho hrabalo~ ^^;. Poté co jsem dva z nich udělala špatně a musela předělávat už to bylo vážně na zabití .____.

Pro ty co na SD blogu nebyli a nikdy nebudou, tak to jsou Znaky síly, které se objevují na těle Shinigamiho kolem třetího roku života v unikátním tvaru a barvě jeho očí. Od té doby se oficiálně stává Shinigamim, protože teprve tehdy začíná být dlouhověký a silný a tak všechno.


Teď už ze sebe asi víc nevypotím, ale definitivně zakládám rubriku Shinigami Desu, protože asi bude třeba ^^;.

Vocaloid-like

3. října 2009 v 12:45 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Hmm, nějak postrádám nápady na originální názvy, což? XD Zrovna když jsem se rozhodla o drobný update, jsem hnána umýt nádobí po obědě, což je jedna z mých tolik oblíbených činností - hádám, že si to umíte představit xD


Hra i paměťová karta do PSP už jsou na cestě, takže se těším xD

Našla jsem úžasný remix Revive (tak se jmenuje ta písnička co je ve traileru na Pangya Season 3) vydaný k příležitosti jistého vzájemného soužití Pangyi a Vocaloidu xDD. Prostě japonci se mají, no. Zvažme naše USA šance a dospějeme k závěru, že na podobný luxus asi nemáme moc velkou naději xD
Skvělý, že Lucka, Hana a Kooh (moje tři nej Pangya postavy v tomto pořadí +-) jsou zrovna i za moje nej Vocaloidy, hmm xD Asi i ve správném pořadí xD. A Kaz jako Kaito <3

Tu písničku teď poslouchám převážně ve spojení s představami openingu k Shinigami Desu, protože já už asi jinak něco poslouchat neumím xD
Když už jsem byla v tom, tak jsem na ebayi našla asi první figurky, které bych vážně docela chtěla mít xD


Řekněme, že to vychází tak, že i s poštovným by jedna vyšla na 10 dolarů, což podle mě není tak strašný xD Najít dost lidí co by se složili... xD

Včera měla naše třída slučku, což byla na jednu stranu bomba, protože jsem se viděla s některýma skvělýma lidma, co už naši třídu opustili, na druhou stranu jsem dospěla k názoru že jsem moc dobře věděla, proč se radši podobným akcím vyhýbám xD. Jsem jiná. Naprosto mě netáhne vidina nějaké akce jen kvůli následné chlastačce a sedět zavřená v místnosti, kde tři lidi kouří a dalších pár jich hulí, když NENÁVIDÍTE už jen ten cigaretový kouř a obvykle zadržíte dech když nějakým procházíte, prostě není synonymum zábavy v mém případě.

Zdejchla jsem se už v deset a byla jsem za to ráda, protože bych to tam dýl vážně nevydržela. Vždyť od půl deváte jsem každých pět minut koukala na čas xD

A to nemluvím o tom jak strašně všechno co jsem měla na sobě včetně mě samotné SMRDĚLO hospodským čmachem toho nejhoršího kalibru xD No more, please.

Jdu na to nádobí, možná se v tom dřezu utopím xD.