GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Leden 2010

Hetalia theme song

27. ledna 2010 v 18:27 | Re |  Hetalia
Hetalia ending v podání všech hlavních zemí :D Protože takhle u sebe jsou naprosto úžasní ^^

Doitsuu~


Avatar plakáty

26. ledna 2010 v 20:10 | Re |  Avatar: The last Airbender
Hmm hmm, blíží se nám druhý Avatar, sice ne pojmenovaný Avatar, ale všichni víme, že je to taky Avatar :D. Překvapilo mě, že ten film má mít premiéru už v létě. Mohli by nahodit nějaký víc říkající trailer, netrpělivě se na něj čeká. Sice pochybuju, že by někdo dával filmu extrémně velké naděje, seriál dost určitě nepřekoná, ale vzhledem ke kvalitnímu režisérovi by to ani nemusel být další fantasy brak, kterých je poslední dobou kino plné. Jinými slovy, zas by jednou mohlo být v kině dobré fantasy xD.

A tady máme nové plakáty. No, budu doufat, že Zukův herec za něco stojí, vzhledově mě trochu zklamal (jo, ja vím, že jsem povrchní). No, za půl roku se uvidí. Aang vypadá moc nevinně, ale tak nějak zadumaně nevinně. Snad to trochu rozbalí xD.Hetalia: Co jste za postavu?

23. ledna 2010 v 20:20 | Re |  Hetalia
Zajímá vás to? Stačí si udělat jednoduchý kvíz. Třeba budete mít štěstí a padne na vás zrovna vaše oblíbená postava :D Já dostala Hong Kong, jeden z mého Asijského "bloku", nestěžuju si ^^
Hong Kong:

A recently returned, previous English colony.
His personality is that of which you can't really tell what he's thinking, and his way of talking is a mix of English and Japanese, making it seem a little Gyaru-o.

When he was under control of England, he often lit firecrackers at festivals, startling him and thus getting a giant scolding.

Nový design

23. ledna 2010 v 19:21 | Re
Život je změna, tak jsem to tu zase ohákla do nového. Je pravda, že ten Pangya design byla dost pochybná kvalita, tak jsem se snad zlepšila :D Tentokrát jsem blog oblékla do Hetalie n_n. Konkrétně do Asie. Protože Hetalie rulí :D Tři díly mi na to nestačily, ale 4-5 už jo :P.


Favorit? No, zatím asi Honda Kiku (Japonsko). Ale jinak všichni, všichni jsou dokonalí :D


Asi toho sem časem z Hetálie připadne víc :D Jak jen se budu ulejvat z psaní té šílenosti zvané seminárka xD.

Spousta vesmiru a tak xD

16. ledna 2010 v 22:30 | Re |  Obrázkovna
Zas nejaky novy vyplod do me galerie~

Random

Líbí se mi xD


Jak to Re a Jamesi Cameronovi myslí podobně xD

13. ledna 2010 v 21:56 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Tohle je holý fakt. A můžu to dát do novin xD'. Můžu rovnou tak nějak začít žít s tím, že Meerijové budou od premiéry Avatara bráni jako kopie. Jeden si nevybere xD.

Vymyslíte si svět, vymyslíte si příběh, vymyslíte si tam naprosto úžasnou originální rasu a nějaký nevýznamný světoznámý režisér vám to vyžere xD. Tj můj případ. Tedy asi z 80%.

Když jsem si do Shinigami Desu vymýšlela Meerije, byla jsem v tom stádiu, kdy jsem viděla ten divný střílečkový trailer na nějakého "Avatara" (dodnes nevím, co to bylo), takže jediné, co jsem si tehdy myslela je: Super, vyžrali ATLA název Avatar, takže film se bude jmenovat jen The last Airbender. Tadydádydá.Jestli jsem se u Meerijů něčím inspirovala? Ale jo. Na rovinu. Měl to být vysoký štíhly tvor (samá ruka, samá noha), pomalá elegantní chůze. Tady by pozorní mohli poznat znaky klonovačů ze Star Wars II. Taky že tam jsou o:). Zbarvení kůže ve všech možných odstínech, zelená, hnědá, oranžová, červená, prostě všechno xD'. Dobře, Camerone, tady jsem tě předehnala! HA! xD Až na to že Meerijský princ měl mít modrou kůži, tak jsem úplně v pohodě xDDDDD' Etnické dredo-like účesy... taky nebudu komentovat xD' Je pravda, že Cameron je měl v hlavě asi dýl, ale jak to já kudla měla vědět? XD A že Meerijové měli mít extrémně přátelský vztah k přírodě, to už asi nepřekvapí nikoho. Přiznám se, že na trochu víc vyspělé úrovni. Dalo by se říct, že narozdíl od Na'vi, Meerijové chodí oblékaní (i když ne moc), mají města - domy, postavené až na jedinou výjimku (železné hlavní město) v symbióze s přírodou. Zpracovávají kovy, mají svou magii. Nemají Eiwu. Nemají božstvo, protože oni sami jsou de facto božstvem. Sem se asi vměstná 15 z mých 20%, kterými se naše rasy liší xD. Jsou silní. Mají svoji spešl dimenzi, do které jsem od začátku řadila naprosto netypickou a úžasnou flóru. Hádám, že když už si vymyslíte takovou rasu, asi k tomu ta příroda hold patří xD. Jo, a meerijové obvykle sahají někam ke dvou metrům, takže to nejsou vůči Shinigami takoví obři jako Na'vi vůči lidem.

Asi jsem nezmínila, že to jsou přírodní FANATICI! xD

A nemají ocas! (=zbývajících 5%) :D.

To by bylo asi vše. Očekávám příjezd obrněných vozidel, plných vědců (hezkých, prosím), kteří do mě napíchají spoustu hadiček a začnou zkoumat kde je ten čip pro komunikaci s Cameronem xD. Uvítám je s otevřenou náručí ^^;.

Avatar recenze

10. ledna 2010 v 19:57 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Tak jo ^^ Kdysi dávno jsem procházela youtubko a hledala AMV na Avatar the last Airbender. Byl tam nějaký movie trailer, tak jsem se na něj mrkla. Nevím co to bylo za vtip, protože tam byl jakýsi chlap, běhal po americkém velkoměstě a střílel a nebyl hezkej xD'. Až po čase (asi rok) jsem uviděla plakáty a nějak jsem si řekla že to vypadá jinak. Pak jsem se podívala na trailer. No a i kdyby ty desítky lidí, které znám, neříkaly, jak je to úžasný film, šla bych na něj stejně a myslela bych si to přinejmenším kvůli traileru.

Trailer... co jsem tak zahlédla, tak ta část populace, co má potřebu kritizovat naprosto všechno, se navážela hodně právě do něj. Že prý všechno prozradí. To je de facto pravda, já nicméně jejich americké blekotané angličtině nerozuměla natolik, abych si něco vyspoilovala, spoilem byl až komentář jednoho z těch chytrých lidí pod videem. Takže jsem nakonec věděla, co se tam tak zhruba stane, a nemohl za to trailer xD. Jsou filmy, kde by mi to asi hodně vadilo. Avatar tím filmem nebyl.

Takže o čem mluvit. Vizuální zážitek? O tomhle cenu mluvit nemá. Jdeme dál xD (jděte na 3D když to jen trochu půjde.)

Hudba? *nenápadně mrkne na několik hodin omýlaný playlist a zahvízdá si* Taky naprosto zbytečné cokoliv říkat xD

Příběh? Příběh. To je tak to hlavní, o co se naši notoričtí kritici "opírají". Strašně jim vadí podobnost s příběhem Pocahontas. Dobrá, ona tam je. Do určité doby. No a co jako? o_o'. Kolik stovek filmů jede podle jednoho zajetého stereotypu, například milostného? A když se někdo rozhodne předělat příběh doposud nejdostupnější v Disneyho kreslené pohádce do nejúchvatnější podoby a celkově ho vytunit a přeladit na současnější problematiku, tak mají, jak se tak říká, plnou hubu řečí. Oni by určitě tvrdili, že si raději pustí onu pohádku, než Avatara xD Ale pravda je někde jinde. Kdo by sáhnul po Disneyho kresbě (kterou osobně nesnáším x_x'), s vysvaleným blonďatým protagonistou a sexy indiánkou, co si chodí povídat se stromem, když mu vedle leží film se zmrzačeným mariňákem, kterému zabili dvojče, a on je tím pádem jediný, jehož vědomí lze přenést do Avatara, kopie domorodců z planety Pandora, stvořené mixem jejich a lidského DNA? A to je teprve začátek. Až na to, že Pandorské klima je pro člověka nedýchatelné, je to přírodní ráj (za předpokladu, že jste se narodili jako správný tvor). Tohle taky nemá cenu rozebírat, to se musí vidět. Všechno je tam propojené vším, respektive všechno se tam může propojit se vším, a najednou vidíme, jaké by to bylo, kdyby lidská rasa zůstala součástí přírody a nevyčlenila se z ní jako její nepřítel. Je to tak nepředstavitelné, že každého (krom zavilých odpůrců jakýchkoliv zelených hnutí) minimálně trochu zamrzí, že to tak není i tady.

Takže tu máme přírodní ráj, dále tu máme humanoidní domorodce, kteří jsou jeho součástí, a pak tu máme hromadu určité horniny, po které touží nějací parchanti z vesmíru a jejíž největší ložisko je zrovna pod obrovským stromem, v němž mají domorodci vesnici. A máte tu zápletku. A ať si každý říká co chce, TOHLE je hlavní zápletka. Takřečené love story jako z Pocahontas je tu odsunuto na místo, na kterém by mělo být. Totiž když se vám tady spolu řežou dvě naprosto mentálně odlišné rasy o jednu planetu, tak může být jakákoliv romantika důležitější maximálně pro ony dva zůčastněné, a s radostí konstatuji, že v případě páru z Avatara tomu tak není. Jinými slovy, priority jsou na svých místech. A překvapilo mě, že se najdou tací, kteří, když už není co vytknout, tak se zaměří právě na "Tohle jako byla romantika? Vždyť to bylo odsunutý až kamsi...". Nebudu komentovat kritiky xD. Oprava, nebudu je kritizovat. Ale číst si jejích výplody kde dlouhými větami snažícími se vypadat velice inteligentně odůvodňují správnost svých názorů, to je prostě zábava xD. Někteří z nich mi přišli trošku zakomplexovaní, zvlášť ti, u kterých by každý člověk ten odpor k jakémukoliv boji za přírodu cítil na sto honů. Každému co jeho jest.

Vy si prostě sežeňte lístky, protože například u nás v Třebíčí už jsou měsíc vyprodané, a to se promítá až za další měsíc. Sežeňte si je a běžte se podívat. Protože je to asi jeden z nejlepších filmů vůbec, přinejmenším film, který posunuje laťku o pár kilometrů výš, co se týče nároků na grafickou podívanou. Je to nový kultovní film. Pokud se nejdřív nenecháte sežrat vlastními skeptickými předsudky, tak je to i nejlepší obrazový zážitek, s jakým jste se doposud mohli v kině setkat. Takže asi tak :D