GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Květen 2010

DTB Ryuusei no Gemini - Heiův první vstup :D

31. května 2010 v 22:12 | Re |  Darker than Black
Chápete to? Já šla na youtube najít video které by obsahovalo onu jedinečnou scénu (při které vám naskočí husí kůže a řeknete si "Sakra, ta hudba je dokonalá!" a ještě k tomu se během toho poprvé objeví Hei... ♥) a našla video, které tou scénou ZAČÍNÁ! Chápete to?! XD


Horse Power

30. května 2010 v 13:35 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Přemýšleli jste někdy, co se stalo s bílým Power Rangerem? Pořiďte si našeho instantního bílého koně ve čtyřech barevných variacích! (Bílá, bílá, bílá a bílá) Zavoláte? Přiletí! I s princem.

Kun xD

Využijte naší lákavé nabídky a kupte si bílého koně! Když si koupíte dva kusy, dostanete třetí zdarma! Pokud to nestihnete do dvaceti minut po vysílání, nevěště hlavu (hlavně nepadejte ze sloupu). I ke koupi pouhého jednoho bílého koně totiž dostanete vymatlanou bishinku, kterou můžete svlékat dle libosti, ona to nějak rozdýchá - je zahrnuta i do naší jedinečné akce "Otestujte si koně!", takže s ní budete moci prožít jeden hezký a povolný den!

Slevy 40% do zítřka nebo do vyčerpání sena.

Sedlo není zahrnuto v nabídce, jestli jste co k čemu, zvládnete to i bez něj.

Loli den a hokej

23. května 2010 v 21:38 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Někdy kolem Animefestu jsme se s Tiou domluvily, že si dáme 22. května (včera) sraz v Brně. Po A-festu a seznámením s Rin-chan se ještě přidala Rin a nakonec i Temi a pak, jak už v poslední domluvě na náš společný sraz do toho Tiuš něco vlezlo, takže jsme zůstaly jen já, Rin a Temi.

Plán byl nejdřív oběd u Rin a palačinkárna. Pak jsem byla obeznámena s tím, že budu navlečena do loli věcí a půjdeme se fotit xD. To jsem musela vstřebávat dost dlouho, protože loli je vesměs cute styl a stěží najdete někoho, kdo se považuje za míň cute než já. Po pár argumentech typu že se do ničeho nemusím vlézt (které nezabraly) jsem se s tím nějak smířila a včera vyrazila do Brna.

Že to bylo skvělé vyražení xD Tak především jsem musela vyrazit o hodinu dřív, protože odjezd vlaku a termíny MHD se spolu s časem nutným na přejití ze zastávky k nádru dvakrát dohromady nemají rády. V obchodě na cestě jsem koupila čokoládu pro Rin a bonbonieru pro její rodiče. Celý nákup za 96,-, placeno dvoustovkou. Následně jsem se dotáhla na nádraží po pěti minutách chůze přesvědčená, že jsem to dneska se svým výběrem oblečení jak se v naší třídě s oblibou říká "nezandala". Bylo mi vedro x_X. Při koupi jízdenky jsem zjistila že v obchodě jsem se nadšeně vrhla po drobných čtyřech korunách a stovku jsem tam nechala ležet (no comment xD). Takže zase klusem zpět aby mi neujel vlak (respektive bus). Když jsem doklusala zpět, byla jsem ekvivalentem slova mokrý, ale stovku mi naštěstí paní prodavačka schovala ^^.

Ten den se to úžasně sešlo - především vlaková výluka, nějak tu kolektivně opravují přechody, náhradní autobusová doprava trnula pět minut na jedné křižovatce, kde se to též rozhodli nakopnout a opravit a aby toho nebylo málo, samotný autobus musel jet pěknou objížďku kvůli oravě silnice do Vladislavi - proč ne :D

Nebudu to prodlužovat, celé odpoledne jsme my tři strávily loliováním - tedy značnou část samotnými přípravami - do toho čaj, sušenky a hetalia =D. Temi byla sweet loli, Rin něco na způsob gotické a já jakýsi mix mezi classic a aristocratem (to jsem zkušená co? xD kolik já toho znám!).

A pak jsme se jen fotily a pózovaly a do toho pořád hrála Pub and Go z Hetalie :D Každá z nás měla nějaký svůj předmět, se kterým se fotila; já uzmula dva krásné svícny z Rinina pokoje :D. Nejlepší ale byla Temi, která si došla do kuchyně pro mega nůž a když jsem ji běžela nadšená z hokeje hugnout, tak ho proti mě vztyčila. To, jak jsem se lekla, se těm dvěma postaralo o zábavu na dalších pět minut xD

Candlestick noble


A pak ten hokej - my ho přímo nesledovaly, ale když už měl končit, tak jsem pohřebně (protože nikde nikdo neřval, což je na brněnském sídlišti v rámci důležitosti zápasu docela výmluvné) řekla, že se mrknu na online zpravodajství jak jsme na tom.

První, co mě zarazilo bylo, že už ten samotný název článku v sobě nenese skóre, jak to vždycky bývá. Tak jsem ho otevřela a přečetla si horní post, který byl velice depresivně napsaný - něco na způsob: "Zbývá poslední naděje." Tak jsem to srolovala níž a našla skóre 1:2. Oznámila jsem to holkám, tak nějak jsme se s tím smířily, pokrčily rameny a najednou to všude začalo řvááát =D. Tak jsem si zařvala taky, něco na způsob: "Oni řvou! My dali góla!" A pak jsme tancovaly a skákaly nadšením - no dokonalost *w*. Sedm sekund před koncem vyrovnat a v nájezdech vyhrát... hoši se překonávají ♥.

Us~

Muchacha =D
(trocha šílenství ještě nikdy nikoho nezabila :D)

Animefest 2010

15. května 2010 v 10:44 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Sice trochu se spožděním, ale ono na tom stejně nesejde :)

Letošní Animefest se nesl v seznamovacím duchu. Potkala a seznámila jsem se s TOLIKA lidmi, že jsem tomu ani nevěřila :D O většině z nich jsem už předtím slyšela vyprávět Temi, Káťu a Anet nebo o nich bývaly zmínky jinde a během AF se přidali na seznam mých známostí :D. Miluju seznamování se s novými lidmi, zvlášť, když se pohybujete ve společnosti s téměř nulovým výskytem tvorů, kteří se na vás dívají jak na jakýsi odpad, když je pozdravíte :D. V tomhle jsou Anime cony nepřekonatelné.

Poprvé jsem si zaorgovala. Ze všech stran se do mě bušilo ujištěním, že problémy prostě budou, tak ať se mi je podaří vyřešit co nejlíp xD. No, mému revíru konkrétně se trable docela vyhýbala, údajně se koncentrovala ve Scale xD'. Tam jsem si taky zahrála na velkou ORGyni a semtam jsem vyháněla lidi ze schodů a pucovala ty, kterí si dávali nohy na... zábradlí, či jak by se tomu dalo říkat xD. Pak jsem si všimla, že tam čile z jedné strany balkónu na druhý pobíhá jedna paní z kina a to rychleji, než bych já stihla vylézt ze své řady, tak jsem to nechala na ní xD'.

Býti ORGem je věc skvělá, on už ten pocit, že se můžete volně pohybovat na té VIP zakázané straně, zatímco se všichni tísní venku... >D Prohlížet si obsah mangashopů dřív, než se tam nahrne průvod civilních otaku... no luxus :D Samozřejmě jsem toho využila a pořídila si nejlepší ze zákuskových naušnic, pistáciové dorty ♥. Sice jsou docela těžké, ale já jsem proslulá svou zálibou v naušnicích, o jejichž přítomnosti se přesvědčím pokýváním hlavy a nemusím ani zvedat ruku. Levé ucho mělo sice tendence pár dní protestovat, ale souboj vůlí jsem vyhrála. Nemám mu to za zlé, poslední měsíc jsem byla děsně líná si vůbec nějaké naušnice dát o:].

Dorty


Prohledávání mangashopu u mě mělo určitý cíl. Cíl o jehož... možnosti splnění jsem měla jisté pochyby, totiž najít tam něco z Darker than Black. A víte co? Měli tam velkou placku s Heiem! :D Tak jsem si ji koupila a připevnila na čestné místo na cosplayi. Po chvíli byl následován Yin Yang plackou, která byla vzhledem k mému cosplayi taky takové must-have. Nicméně tím u mě mangashop skončil. Letos mě nabídka tak nevzala. Doopravdy vedly zakuskové náušnice, což je víc loli než anime + ony dvě placky. No snad příště :3

Další duch, v němž se nesl letošní Animefest byla Hetalia. Nějak se to nakoncentrovalo. Temi zatahala za provázky a způsobila vysílání anime, do toho se zjistilo, že Zoner Press zrovna vydá první český díl Hetalia mangy a do toho tam přišlo opravdu nezměrné množství cosplayerů. Ameriku a Norsko jsem potkala v Myší díře, kde jsem se tak trochu zbytečně zeptala, jestli jdou na AF (lesklé cosplaye, velké vlajky USA a Norska.. xD). Ale aspon jsem jim pomohla najít Grand Hotel, kde se obě měly setkat s Ruskem. Nojo, přece jen se v Brně vyznám o něco líp než zbloudilí Pražané =D. Abych nezapomněla, mangashop byl plný Hetalia věcí, polský prodavač doopravdy dokáže vycítit tu největší cílovou skupinu, jinak si to vysvětlit neumím :D. Z Hetalie jsem si nic nekoupila, protože můj vlastní fanatismus byl už nějakou dobu docela umírněn, navíc zkušenost z minulého AF mě naučila neutrácet všechny peníze hned první den (ale když já si tu S-A mangu koupit musela!)

Anime se vysílalo hned po křtu české mangy, kterou spáchaly dvě přítomné Itálie (vážně by mě zajímalo, jestli majitelům kina nevadí, když jim tam zástupci hordy anime šílenců lijí na pódium saké... xDDD). Tedy ještě předcházel nástup všech Hetalia cosplayerů, kteří zde byli v pátek přítomni - představovala je Temi alias Seichely s mečounem. Když se mé známé Americe podařilo během představování spadnout za pódium, smál se celý sál, nejvíc postřehnutelná byla ovšem právě Temi, která zapomněla dát mikrofon pryč od pusy xDDDDD.

Samotné anime mělo v kině tři odezvy: fanoušky, zvědavce, které nadchlo a zvědavce, které nenadchlo. Fanoušků bylo opravdu hodně, protože když došlo na první projev Itálie, celý sál včetně mě zařval unosino "PASTAAAAAAAAAAAAAAAAA!" Skvělý pocit xD. Sice já osobně bych trochu ztlumila zvuk, protože z endingu mě vždycky začaly bolet uši, ale aspoň jsem si mohla beztrestně a z plných plic zpívat Maru Kaite Chikyuu =D. Nejlepší bylo, jak na výběru epizod bylo naprosto JASNĚ patrné, že ho sestavovala Temi :D Tedy pro ty zasvěcené :D.

Na mě to mělo jediný dopad, jinak to totiž po takové koncentraci Hetalie dopadnout nemohlo - opět se ve mě probudilo nadšení :D A kdo mě zná, ví, že u mě je obvykle probuzení nadšení opravdu enormní, takže kdo se diví, když mu řeknu, že týden po AF mám objednané ušití cosplaye a koupenou paruku a vlajku? XD' K tomu se dostanu později.

Jinak... poučení z ADVíku neselhalo. Vím, že jsem tam chcípala vedrem a to byl také důvod, proč jsem další měsíc hledala na eBayi nějaký pěkný vějíř (který jsem našla, koupila a po chvíli nošení ve školním batohu trochu zničila shnilou broskví, o které vůbec netuším jak se tam dostala xD). Když jsem se pakovala na A-fest, pohled mi padl na něj a já si řekla: "Na AF si žádný vedro nepamatuju... hmm... ani se mi nevleze do batohu... hmm... ale tak jo..." => NEJLEPŠÍ TAH CELÉHO AF2010. Z toho, že jsem si vzala svůj vějíř, jsem skákala nadšením už po prvních pěti minutách strávených v Bakale a nepřestala jsem toho nelitovat po celý zbytek A-festu xD. Navíc takovým vějířem si docela dost šplhnete u ostatních lidí (resp. tvorů) a je to skvělý prostředek, jak se s nimi seznámit - pro upocené a vedrem umírající otaku je ochotná Re s vějířem velice sympatický člověk xDD. Nehledě na to, že mě ovívání náhodných lidí vyložene bavilo ^^;;;;;; (a je obvykle taky xD).

Letos jsem spala obě dvě noci (!), ať žije Temi - spát je skvělá věc, ať si lidé říkají co chtějí xD. Tedy rozhodně je to pohodlnější, než si lámat krk v předklonu na mokoně. Na sobotu jsme se krásně vyspaly (já, Temi, Anet, Káťa), nikam jsme nespěchaly a kolem poledne jsme se pomalu přestěhovaly do Hotelu Continental, kde jsme nakonec strávily de facto celý zbytek dne. Já s Káťou jsme tam měly celkem čtyři hodiny službu, z čehož půlka byla úplně poslední služba od osmi do desíti večer. Anet s Temi a spoustou ostatních maidek a butlerů tam měli Maido Kafé, které začínalo, zrovna když nám s Káťou končila první služba...takže pořád co na práci. Hotel byl vůbec super, byla tam skvělá atmosféra takového malého soběstačného organismu, což mi hodně připomínalo ADVík, čili taková domácká osobní atmosféra. Potkala jsem se tam s Terkou (alias Plackou-chan), která prodávala i moje placky a byla neuvěřitelně milá ^^. Samozřejmě jsem narazila i na Faqy, seznámila jsem se s DarkSenou, kterou jsem měla možnost sledovat při tvorbě nádherného obrázku... geniální ♥. Od začátku jsem ji ujišťovala, že se prodá za víc jak litr, a ona mi nevěřila =_=. Hmm, hádejte kdo měl nakonec pravdu? XD.

Huf, napsala jsem pár jmen, i když jsem to původně dělat nechtěla, důvod je prostý - potkala jsem takovou hromadu skvělých lidí, že by tu zabrali slušnou spoustu místa a navíc bych si nemusela vzpomenout na všechny T___T. Tak aby se někteří z nich necítili diskriminovaně.

Odpoledne v Hotelu proběhlo asi takto: Nejdřív jsem jen tak běhala kolem Placky-Chan a ostatních obchůdků, pak nám začala služba, tak jsem si tam trošku zaorgovala a žádala jsem o jmenovky :D Nejhorší to bylo s příchozím coslayerem Hidana... xD Když jsem chtěla vidět jeho jmenovku, rozepl si cosplay až ke spodkům XD Tak jsem ho kapku vyvedená z míry požádala, jestli by si ji nemohl připnout na viditelnější místo... xD Ehm *cough*.

Po otevření Maido kavárny, na kterou byla 95% času velká fronta, jsme se s Káťou pokusily poctít je i naší přítomností, ale zpočátku to vypadalo na nekonečný boj, zvlášť kvůli původním pravidlům. Ta byla naštěstí dost brzy poupravena, takže jsem si nakonec také já mohla užít pocitu býti obsluhována, eheh =D. Jahodové košíčky, mňam. Naše objednávka dorazila brzo, ale bez lžiček xD Já bych ty košíčky asi bez lžičky ve vší počestnosti zvládla, ale Káťa se svým ovocným dortem... no nevím :D Úsměvná příhoda, ráda na ni vzpomínám :3. Po chvíli jsme dostaly dvě velice milé spolusedící, takže to bylo opravdu příjemné posezení :D.

yo!
 Díky této fotce mám alespoň trochu ponětí, jak vypadaly moje vlasy zezadu xDDD (Fotka z http://gorthaur.ic.cz/)

Za organizátorským stolkem jsem nakonec strávila celý zbytek dne. Nemůžu říct 'ztvrdla', protože mě to bavilo :). Většinu času nás tam sedělo o dost víc, než původní dva orgové ve službě. Počet židlí nacpaných za touto improvizovanou recepcí neustále rostl a pokáždé si přisedl někdo známý, prostě pohodička. Dokonce jsem si i vydělala nějakých 150 Kč na svých plackách *w* A to byly ze SDP. Na Advík asi udělám pár ze Soul Eatera, možná z Hetalie, i když Hetalii plánuje kreslit jak Temi tak Faqy, takže bych asi měla zůstat u nezabrané cílové skupiny ;).

Ne, na odpoledne v hotelu vzpomínám opravdu ráda. Sice jsem si tam udělala oko i v druhých silonkách (a stejným způsobem jako na těch prvních xD), ale musela jsem to v nich doklepat až do konce. Někdy kolem deváté se do přednáškového sálu nahrnula hromada lidí, převážně yaoi fanynek (echm xD' některé ty slečny mě trochu děsí) a pak takových těch sebevražedných kluků, kteří si řekli, že to zkusí...a nebo byli dotaženi xD. Na jekot přicházející z toho směru jsem si nicméně poměrně rychle zvykla (ale i mě potěšilo, že tam pustili jedno strašně lol major slash flash video, u kterého se permanentně směju :D) Úplně na konci, když probíhala jakási soutěž, tak nám z hotelové části přiběhla trojice malých dětí, které nakonec vyfasovaly každé po jednom plakátu. Moje ORGovací povinnost v té chvíli zúžila na jediný cíl - zabránit jim, aby se dívaly do sálu, kde byl zrvona na plátně jeden... 'za...zapíchnutý' yaoi obrázek se spoustou dýmu světla a smyslných úsměvů... ach ne xDDD Takže jsem sloužila blahu republiky a bojovala proti nenarušení veřejné morálky u nezletilých xDDDD *zavyje*

Po desáté jsme ještě s Anet a DeNiS (+ jednou její kamarádkou) přepadli Koishi shop a ukořistili povětšinou Pocky (DeNiS i plastový bento set xDD Tím myslím, že to jídlo vevnitř bylo plastové xDD to byl epic fail XD) a rozloučily se s Káťou. Moje nohy (konkrétně levá, ještě konkrétněji achilovka) už mlely z posledního - dva téměř plné dny ve steelech... xD No nevím, celkem jen jeden malý puchýř, ale levá achilovka si prostě řekla, že se jí to nelíbilo ^^;. Na noc ze soboty na neděli se plánovalo hraní městečka Osaky, ale údajně pro nesprávnou atmosféru (tzn. bylo tam hrozně moc lidí, opuštěná hala se nekonala) z toho bylo upuštěno a my se nakonec jely vyspat k Temi. A tím pro nás vlastně A-fest skončil, protože ráno už se nám na tu chvilku zpět nechtělo, stejně se nedělo nic moc významného. I tak jsem si to užila naplno =D

Fotky... možná nějaká bude, za předpokladu že se mi do ruky dostane nějaká, kterou bych se nebála šířit xD' (!)

Proviant

Proviant 2

Volím si tebe, Číno!

13. května 2010 v 17:04 | Re |  Hetalia
Oh, neřešte mě xD Animefest ve mě zase probudil Hetalii a dneska jsem nasla tohle, to je dokonalost xDDD V českém překladu sice na AF nezaznělo "Číno, volím si tebe" ale... :D ZLí rakeťáci už jsou zase tady xD


Shinigami Desu placky pro AF 2010

6. května 2010 v 16:01 | Re |  Shinigami Desu
Placky

Dostala jsem nabídku spolupracovat s Button Factory, respektive možnost mít tam placky s vlasními motivy, tak pochopitelně první, co jsem udělala bylo pár placek pro SD, které budou v prodeji na Animefestu, a o něco později i v e-shopu na Button Factory. Podle zájmu bych klidně pro Advík dodělala zbytek postav, ale tohle je pořád taková oťukávačka. Přesto si nemyslím, že to vypadá tak špatně, každý by si tam mohl najít něco, s čím se stotožňuje, případně něco, čím by chtěl potěšit třeba kamaráda :)