GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Červenec 2010

Zvedám kotvy...

27. července 2010 v 19:54 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
...a vyrážím na ADVík 2010. Už zítra! =D Je tam spousta věcí, na které se těším, včetně premiéry cosplaye Hong Kongu, vydání Vějíře II (kupte si ho, prosím xD) a hlavně lidi a ta atmosféra...a...ahahah! Nemůžu se dočkat ^^

Krev středoevropana

24. července 2010 v 16:10 | Re |  Obrázkovna
Tohle mi poslala Tia. Geniální xD


Kain Problem

Avatar: The legend of Korra

24. července 2010 v 15:55 | Re |  Avatar: The last Airbender
Teda, vím už o tom nějaký čas, ale ANO! Avatar: The last Airbender bude mít pokračování v podobě Avatar: The Legend of Korra!

Mě se nějak podařilo to zjistit o den dřív, než to všeobecněji prosáklo a o pár dní později se objevil i první obrázek, který na Avatara vyadá docela futuristicky:

Legend of Korra

Fascinuje mě, jak je celý svěd přesvědčený o tom, že TOHLE je Korra, nový Avatar, dívka z vodních kmenů, když tohle je tak jasnej chlap XD. Přiznávám si tak 10% na to, že se mýlím a Korra bude skutečně kulturistka s hranatými rameny, ale...

Všichni vímě, že ženy v Avatarovy jsou velice...ženské: útlé boky, oblý pas, lopatky u žádné takhle nelezly a žádná neměla chlapské tílko XD Je pravda, že to nějaký pas má... ale já si budu stát za svým, vypadá to jak chlap xD.

Jinak se samozřejmě těším, těším se já i sestra, kterou moje nákaza Avatarem zasáhla víc než mě samotnou (i když já dokážu informace zjistit dřív, protože prostě vím kde a jak XD).

O příběhu se zatím ví to, že nová Avatarka z vodních kmenů, Korra už ovládla tři elementy a ovládat vzduch, že ji bude učit Aangův a Katařin potomek. Tak jsem zvědavá :) Bude tam snad nějaký protibenderský odboj, ale víc už toho nevím.

Vzhůru do hor - Brainstroming

23. července 2010 v 20:07 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Tak tu tak sedím v chatě Betyna (Pec pod Sněžkou, skoro u lanovky na Sněžku) a vychutnávám se skutečnost, že od mé minulé návštěvy značně stoupla kvalita wifi připojení, a to jsme dokonce v druhém patře!

Naši ještě zatvrdli dole v jídelně, sledují zprávy a TV všeobecně, což už mě takový rok, rok a půl totálně nebere. Ty aktuální výkřiky si přečtu na netu a na existenci TV začínám být prudce alergická. Je to úplně k ničemu. Teď jsem si konečně urvala notebook pro sebe a píšu spíše proto, abych měla co dělat, takže, světe, střes se, nadchází brainstroming by Re.

Dnes v noci se mi zdál sen. Snažil se být hodně cool a kvalitní podklad pro anime až na tu drobnost, že tam jakýsi hlavní prvek hrála nafukovací lehátka, které tam měl každý správný mladý muž. Přijde mi vtipné, jak i do takovéto kraviny moje hlava doopravdy napasuje nějakého tajemného bishíka na pozadí, jeden by se fakt smál XD. Jinak, ten, co mě nejčastěji vozil, měl lehátko fialové a jednou jsem ho musela sebrat jakési hyperaktivní mamince, která chtěla obohatit dceřin sortiment. No comment.

Pangya mě tentokrát hodně naštvala. Může za to jejich update Gacha (ano, Gacha =_=). Tentokrát tam jsou skutečně úžasné věci, zvlášť Swan Princess set pro Lucku je úžasný, vypadá v něm jak princezna Tutu a dokonce jsem si i koupila dvě Gacha mince (dva dolary každá), jenže šance na výhru je 0.5 a to je šance na jakýkoliv z těch pěti kostýmů. Achjo T___TSledujte, kolik udělá výraz. Když jsem tenhle obrázek viděla poprvé, tak jsem si myslela, že Lucia (druhá z prava) je Kaz a málem jsem z toho měla záchvat smíchu. Viděla jsem ty kostýmy na youtube v akci, Arin a Cecil ujdou (Ale u Cecil mi přijde, že se zoufale omezují na upnuté šaty, i když jí to vůbec nesluší. Když udělají výjimku, vypadá to dokonale, jenže oni jsou hloupí...), Kooh s Hanou mají skvělé oblečky... ale Lucka bezkonkurenčně vede! Alespoň ty věci na hlavu, kdybych měla. I ty šaty jsou bomba. A nejhorší je, že bych v ně mohla doufat asi jen, kdybych byla milionářkou =__=. Proč to dělají? Gacha na NTREEVU má větší šanci na úspěch a je levnější. Buhuu.

Teď je tuším o dva dny později. Tento článek jsem strčila do rozepsaných s tím, že se k němu později vrátím a slovo 'později' může být klidně i o něco širší ^^;. Takže pokračujeme v brainstormingu.

Túry si vážně užívám. Do Krkonoš jsme jezdili už když jsem byla malé škvrně a sama u sebe pozoruju takový ten až zvířecí syndrom, že neskonale miluju všechno, co u mě v děctví mělo nějakou pravidelnost, či místo, a to Krkonoše rozhodně byly. Takže jsem jako holub, který může celý život strávit všude možně, ale ten jeho rodný holubník pro něj má jakési jedinečné kouzlo. Říkám si, jak nádherná je tu příroda, hltám očima ty božské louky a jen si říkám, jak úžasné by bylo, kdyby mě jednou třeba dostihl termín 'letní láska' a já se měla s kým do těch luk vyvalit. Je teda pravda, že stejným způsobem miluju i takové ty bažinky, rašeliniště a vřesoviště, přes která vedou malé dřevěné můstky, ale tam už by si člověk asi moc nelehal.

Viděla jsem největšího volně se vyskytujícího pavouka ve svém životě. Nevím proč, ale měla jsem potřebu to sem napsat XD.

Jinak jsme se jeli podívat do Harrachova. Nic moc. Je pravda, jak řekla moje sestra, že aby něco bylo hnusnější než Špindlerův Mlýn, tak to už musí sakra něco být. Harrachov nebyl tak hrozný, ale nemáte moc dojem, že jste v horách. Máma to vyjádřila docela přesně: "Mají tam jeden větší sotva tisícovkový kopec, ale udělají si na něm můstky a pořádají tam světové šampionáty a nakonec jsou z těch krkonošských horských středisek nejznámější. Takže shrnuto, podtrženo:

Jestli chcete jet na místo v horách, které je přecpané Němci a na každém volném místečku je narvaný nějaký luxusní hotel či vila, buďte zváni do Špindlu. Lyžování by tu každopádně mohlo za něco stát.

Jestli chcete sledovat nějaké to mistrovství, vzhůru do Harrachova.

Jestli chcete mít dojem, že jste v srdci těhle hor, jeďte do Pece, protože Pec je nádherná, celá tahle lokalita je nádherná, plná nejhezčích tras a hor a i když i tady semtam najdete domečky, u nichž jste si jistí, že si někdo někoho podmázl, aby získal povolení, není to na každém rohu jako ve Špindlu, ani tak nevkusně jako v Harrachově.

Kdyby někdo z vás chtěl vyměnit spaní v druhé tělocvičně na ADVíku za spaní v první, s radostí se nabízím. Tak to dopadá, když jste aktivní a regnete se brzy a všichni vaši známí váš enthusiasmus nesdílí a skončí v té druhé tělocvičně XD

I když si to tady užívám, na druhou stranu je mi smutno. To mě je sice docela často a vesměs ze stejných důvodů, ale tohle je vyloženě proto, že se konala dobrá akce beze mě. I když jsem byla v té době pryč, ani jsem nebyla pozvaná a i když naprosto chápu, že to nebylo považované za nutné, smutno mi je stejně XD. Přiznám se, že trochu závidím všem, kteří spolu někde měli good time, zatímco já jsem pacifikovala několik nanynek na skautském táboře (to byl zase tábor =_=).

Tuším, že se mi zdál ještě jeden ulítlý sen, něco jako lehátka, ale na jiné brdo.

Máma je vysazená vůči šlehačce. A když si vsugeruje, že rozpuštěná zmrzlina z palačinky je všechno jen hromada šlehačky z palačinky a pak si na tu pachuť v puse stěžuje tak dlouho, dokud ji vynucenou pauzou nedonutím, ať si ji přebije místním borůvkovým sběrem, je to sranda :D

SDP cosplayování na ADVíku zase tak trochu nebude jak se předpokládalo. Mafi prý celý advík zabalil, nikdo neví proč, Rayne z finančních důvodů nemá Kurona... no vlastně na každém cosplayi je jakýsi zádrhel, vyjma mého, kde jde jen o to, že bych se ve steelech údajně upekla. Já nemůžu posoudit, ale beru tuto radu na vědomí ^^;

A tím asi končím tento brainstorming. Potřebovala bych si popovídat. Ale s někým, kdo je ochotný mi poslouchat a zároveň se neúčastnil ničeho, o čem chci mluvit. Takže asi zase skončím svou pouť v hlubokých zákoutích vlastní fantazie.

Jedna dobrá a jedna špatná zpráva

1. července 2010 v 22:05 | Re |  Avatar: The last Airbender
Čím začít? Asi tradičně tou špatnou. The Last Airbender měl premiéru a recenze nevěstí nic dobrého. Prý chabý herecký výkon a hrozné dialogy. Takže se asi opakuje Eragon, i když tady je prý alespoň na co se dívat :(

Dobrá zpráva? Přestoře Game Freak totálně nezvládá tvorbu nových Pokemonů, ve všem ostatním se zlepšují, takže nadcházející Black/White verze slibují vynikající zážitek. Tak především je tam konečně zpět nějaký správně záporný rival-bishík a ne ty blonďaté napodobeniny z Ruby/Sapphire/Emerald a  Diamond/Pearl/Platinum