GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Leden 2011

Absurdita na entou

22. ledna 2011 v 10:54 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Věřili byste, že yaoismus se vám může dostat na mozek? Jde to. Jedna dobrá artistka, kterou sleduju na DeviantArtu, přestože bohužel zarytá yaoistka s hlavním zaměřením na pairing (EDxROY), mě poněkud rozesmála svým journalem.

Ano, asi před týdnem či dvěma jsem si všimla, že nahodila anketu, jestli má nakreslit nahého Edwarda. (...) Poll jsem smazala, protože vskutku neexistuje jediný tvor jménem Edward, u kterého bych měla potřebu odpovědět ano (spíše naopak xD).

Po týdnu autorka nahodila takový ironicky rozesmátý journal, kde oznamovala, že DA jí obrázek smazal po méně než 12 hodinách. Stejná ignorace jako v případě většiny journalů, které se mi v nových zprávách objevují.

Ale dnes! Dnes se tento journal objevil s nápisem RESOLVED nebo tak něco, a tak jsem mrkla na první dvě věty, čistě ze zvědavosti, a spadla mi čelist xD.

Autorka si očividně myslela, že věc zvaná mature content filter 18+ se vztahuje na znázorněné postavy. Takže nakreslila nahého Edwarda (...), jasně připsala do popisu obrázku, že je mu 18+ a byla přesvědčená, že je vše OK.

XD

DevianArt jí samozřejmě odpověděl, že tyhle věci prostě nejsou pro nezletilé a tudíž to smazali.

...

XD

Facebook škodí

10. ledna 2011 v 19:32 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Dle výzkumů The Daily Telegraph je to regulérní droga. Což ostatně vidím i na svých spolužačkách. Facebook, Facebook, Facebook... hnízdiště drbů a jeden na ně kouká a diví se, jak tohle může být náplní jejich života o_o' Ale tak co, dřív byly vesnické drbny, dnes je facebook, i když tentokrát to bere bohužel i kluky. Fakt zoufalství o_o' Člověk asi nezná hranice vlastního dobrovolného snížení xD

Ještěže mám na tyhle věci anti-čich. A ještěže snad všichni mí známí, co mají FB, mají i rozum. Ale stejně je FB naprosto k ničemu.

I to se vám může zdát

9. ledna 2011 v 17:47 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Od Silvestra jsem trochu brousila po YouTube a hledala vtipné scény z natáčení LOTRa. Samozřejmě jsem jich pár perfektních našla a možná sem někdy dám video, až budu na PC, který mi to dovolí. Prozatím se smířím s vypovězením snu, který vznikl spojením těhle videí a pravděpodobně nedávným rozhovorem s Hikaruem o MMORPG.

To byla totiž taková hra. Byli jsme v altánu, který si možná někteří pamatují z Roklinky ve Společenstvu a byla jsem tam já, Aragorn a Elrond (xD). Mým úkolem bylo nasadit Elrondovi na každý prst jeden prsten, byly tam ale nicméně takové typické podmínky z MMORPG. Musela jsem předtím přivolat nějakou svoji sílu a teprve s tou jsem mohla nasadit prsten. A do toho tam ještě běhalo monstrum, které mělo moji podobu a bylo sice pasivní, nicméně musela jsem přivolat sílu k nasazení prstenu, a zároveň zmáknout udržet tu sílu, aby nesejmula to monstrum (což ona vždycky udělala xD). Takže jsme se zarazili na mrtvém bodě a všichni tři jsme z toho měli hroznou srandu, až jsem to nakonec utla s tím, že snad budu mít lepší štěstí zítra a všichni tři jsme z altánu odešli. Pamatuju si, že Elrond se nejvíc bavil.

Dobrý sen, ne? XD

--

Dnes odpoledne bylo velké fanouškovské pré =D Přiznám se, že mě nakazila sestra a Norsko... nebo mě prostě omrzelo sledovat současný stav českého hokeje... prostě jsme přesedlaly na lyžování. Takže jsme dneska fandily při závěrečném běhu na Tour de Ski (Bauer třetí! =D), potom skoky na lyžích (Koudelka třetí!!! !!!) a jako takový zákusek jsme se zas jednou podívali na to, jak Sáblíková vyhrává zlato. Takže jako luxus :D Úplně jsem slintala nad večerními Krkonošemi, chci tam, chci tam, chci tam! *w*