GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Duben 2011

Žvásty sobotního večera

30. dubna 2011 v 21:28 | Re
Koukám na hokej XD Což myslím naprosto vysvětluje, proč tu k němu sedím zády a raději píšu na blog. Neproměnit 5 na 3 a vzápětí si vykoledovat stejnou nevýhodu. Nojo... chci zpět Nagano :(

Ok, otočila jsem se a očividně jsme to přežili.

Ok XD Tak jsme právě vyrovnali... XD Asi se jdu zahrabat, tenhle článek měl být náhodně filosofický, ale za zády mi to s vypnutým zvukem bojkotují xD

Ne že bych se zlobila.

Naše tablo

30. dubna 2011 v 19:19 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Taková malá prosbička o hlasování. I když jde jen o sud, což mě osobně je úplně k ničemu, ten pocit z případné výhry by udělal radost :)


Zase boty

25. dubna 2011 v 20:35 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Ale jinak.

Achjo, narovinu se přiznám, že se mi snad staly všechny věci, kterým jsem se tak ve čtrnácti z vysoka vysmívala. Dneska mě mučí boty. Ony mě teda mučí celkově už nějakou dobu. Já jsem byla fakt vždycky ráda, že jsem vysoká. Až snad před rokem a půl jsem poprvé pocítila, že i tahle vymoženost má nějaké své stinné stránky. Dnes jsem ale dostala ránu do hlavy takovým způsobem, jak se mi to ještě nestalo.

Poprvé jsem se totiž doopravdy zamilovala do bot. Do bot, které jsem hledala přes velikosti z amerikých tabulek, ale k mé smůle nejspíš zrovna tou špatnou tabulkou. Kdybych si vzala tu druhou, nejspíš bych tu dneska vůbec nesmutnila tak moc jako teď. Takže jsem narazila na krásné boty, kde by mi horní hranice velikostí podle jedné tabulky sedla a podle druhé o tři čísla ne... Tak zkuste hádat, která to podle všeho byla.

Já vážně nevím. Říká se, že populace roste, ale jakmile máte osmičky, už se vaše noha řadí do XXL. Není to trochu nefér? Já mám jen 176 centimetrů, to opravdu není hodně vzato kolem a kolem. Vždyť do modelingu berou obvykle 180 nahoru. Jaké nohy musí mít tyhle ikony krásy? (Jak jsou krásné ve výsledku, to nechme na jindy.) Vždyť tu snad musí být nějaká úměra. Čím vyšší, tím větší plocha pro balanc. Tak proč je 42 odstrčené nedostatkové zboží? A to nemluvím o těch chuděrách, co mají nohy ještě větší. Zajdete do obchodu a prodavačka se na vás divně dívá, že s touhle velikostí máte ještě tu drzost chtít si vybírat a nevezmete jedny z těch dvou šeredných důchodky-like bot, co tam pro vás mají.

To jsou jako holky s větší nohou odsouzené k tomu, chodit v černých a šedých barvách, v botách vzhledu kopyta; to nikomu nedošlo, že i takové holky by třeba možná i docela rády sehnaly nějaké pěkné boty? :___: Vždyť jsem nikdy nikomu nic neprovedla, že se mi musí takhle mstít.


Problémy s modrými gumáky

21. dubna 2011 v 14:32 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Opět zas jednou velice inteligentní nadpis, ale stručně a jasně popisuje jeden z mých současných problémů. A tím problémem jsou boty...

Abych začala hezky od začátku, na počátku byla Pokémon Black. Hádám, že teď mnozí vypínají okno s nějakým tím "Á jé, Re už zase mele o Pokémonech..." na rtech, ale tady je ta zmínka doopravdy jen krátká. Jak už jsem řekla, jen to tím začalo. Hraju hru a říkám si: "Doprčic, já bych z té hry tak strašně něco zacosplayovala!" ... Nojo, ale co? Hlavní hrdinka má dlouhé, hodně dlouhé a hodně husté vlnité vlasy, hnědé, a ještě nosí šortečky, jejichž obsah látky se úspěšně dotahuje na průměrné bombarďákovitější pantsu. Díky pěkně.

Tak, co dál... následují dvě blondýny: Bianca, kterou mám ráda a oblečení má zajímavé a přijatelné, i když barevná kombinace trochu ujíždí (ostrá oranžová se zelenou a bílou). A pak ultra vysoká špagetová modelka na čteclích, která má zvlášť v přední části docela zajímavě děravý oděv... Děkuju pěkně. Tohle samozřejmě krachuje na potřebě paruky, do které se mi investovat nechce, i kdyby nějaká byla (eventuelně na potřebě žlutých štěclí).

Co dál přichází v úvahu... pilotka, kterou mám moc ráda, má super stadion a super Poké... ale červené vlasy s takovou podivnou variací na uzel/culík a taky trochu extravagantnějším oděvu (na některých místech úspornějším, než by se mi bylo líbilo). Samozřejmě zase krach na paruce.

A pak mi to konečně došlo. Podívala jsem se na design členky týmu Plasma a co to nevidí, oko mé modravé, de facto mé dvojče. Zrzavé vlasy, modré oči a stejný účes. Tedy ona patrně ofinu nemá, ale ta není na škodu a nebo se jednoduše rozhrne. A najednou se mi to její oblečení začalo líbit asi trojnásobně víc XD. Nehledě na to, že je tu pořád spousta prostoru pro spolucosplayery, v nejlepším případě nějakého eNa, abych měla komu se klanět, pro koho pracovat, přepadávat lidi a krást jim Pokémony atakdále. XD Prostě jsem se s ní ztotožnila a přijala ji za svou, asi jako se to stalo s Chronou, kde máme taky stejnou barvu očí.Jenže... Jak jde na obrázku možná trochu vidět, potřebujeme modré boty. Modré holíny... a já je NAŠLA! Našla jsem úžasné modré holíny přesně pro moji potřebu z amerického diskontu Target a hádejte co? Neposílají mimo USA. Nic spojeného s Targetem včetně Amazonu jejich zboží nemůže posílat do zahraničí. PROČ, doprčic?!

To je diskriminace T___T Přemýšlela jsem, jakým způsobem bych se k nim mohla dostat, ale přes myUS si falešnou přeposílací adresu fakt zakládat nebudu. Připlatit deset dolarů za založení a čtyřicet navíc za poštu... bez problému? No u mě teda ne XD. Zkoušela jsem si někde najít, kolik by tak mohlo vyjít poštovné z Ameriky sem, ale nebyla to moc hezká čísla, i když netuším, jak moc nadstandartní ty stránky, které jsem prohledala, byly. Takže nejlevnější vrianta je koupit tam a přivézt v rámci zavazadel. Tady je samozřejmě určitá díra, že není nikdo, kdo by to mohl přivézt v rámci zavazadel a já do Améru jaksi neplánuju vyrazit ^^;

Takže tu můžu jen ležet pod rohoží (kde jsem dnes z trochu jiného důvdou) a smutně koukat na boty, které mají úplně všechno, co ke cosplayi potřebuju: vypadají, jak mají, jsou levné a dokonce i na moji velikost. Samozřejmě nemá cenu začínat s cosplayem, dokud si nějaké boty neseženu, takže na tomhle to všechno zamrzlo a mě to tak mrzí :_____:. Protože jsem do té Plasmačky zamilovaná čím dál tím víc, a zvlášť ten obrázek nahoře to všechno dovršil.

A se vším do orchestru!

18. dubna 2011 v 14:33 | Re |  Pokémon
Jak to dopadne, když si někdo nadaný vezme epickou hudbu a udělá ji ještě epičtější... ♥Což je taková reklama na Pokémon Reorchestrated, kteří se teď rozjeli z Kanta do všech regionů a my už pak můžeme jen kloktat blahem ^^

Pokemon Global Link

12. dubna 2011 v 20:39 | Re |  Pokémon
Zítra se oficiálně rozjíždí tahle vychytávka spojená s novými hrami Black a White.

Jo, ještě včera mě to vůbec nebralo, nelákalo, protože jsem o tom nic moc nevěděla. To se nezměnilo ani teď, rozhodně ne tak výrazně, ale dneska jsem na tu stránku zabrousila a už funguje skoro celá %D. Je to takové internetové rozhraní pro hráče poke her a je to tam hrozně hezký :D Líbí se mi i ta melodie, co tam hraje.

Takže, zkusím trochu naznačit, o co tu kráčí. Nejenže Pokemon GL shromažďuje celosvětově hráče Pokemon Black či White, jak už jsem řekla, ale umožňuje vám využít i některé herní vymoženosti, konkrétně Dream World. Ten funguje jen na GL, ale je vám k ničemu, pokud do něj předtím nepošlete Pokémona z vaší hry. Toho položíte do postele a počkáte, až usne. Před chvílí jsem tam poslala Arabelu, což je Whimsicott, či Erufuun japonsky, a už jen čekám, kdy se to rozjede. Co všechno můžu v Dream Worldu provádět, to zjistím, až to zítra spustí.

Další věc, kvůli které jsem teď ostatně na notebooku, jsou různé eventy. Teď konkrétně běží jeden, ve kterém můžete vyhrát jednu eeveeluci, a pokud si dáte tu práci, můžete si ji i vybrat. Je to ta stará známá hra, kdy jezdíte s prkýnkem a odrážíte kuličku, která sráží cihličky. Tady z cihliček občas vypadne koule s určitým boostem (ať už dobrým nebo špatným) a nebo s některým Eevee elementem. A právě ten element, který nasbíráte nejvíckrát, takovou Eeveeluci vám to nabídne. Já se vzorně snažila o Jolteona a taky jsem ho dostala, i když mi nějakou dobu zabralo, než jsem se probojovala přes všechny 4 lvly hry.

Proč to píšu? Hrozně se mí ta Global Link stránka líbí =D Takže jsem nadšená a potřebuju to někde vyventilovat.

Časem sem dodám i nějakou recenzi na Pokemon Black, ale čekat na ni nemusíte, protože to celé bude jen o tom, jak je to skvělá hra XD Asi to bude podané ve stylu různých postřehů, protože oficiální recenze málokdy řeknou něco, co potenciální hráč chce slyšet, takže to můžu napravit. Hlavně si nečtěte ty české recenze (zvlášť tu na IDNES či kde to bylo), hodnotí to totální idioti. Jako chápu, že nefanouškovi, který hry hraje jen aby o nich mohl psát, se může zdát stereotyp poke her nudný, ale tenhle označil hudbu z BW za nejhorší dosud a to je HOVADINA. Jako celek je bezkonkurenčně nejlepší. Pro motivující recenze doporučuju anglicky psaná gaming fóra, pokud máte chuť na spam slov WOW :)

eNovitost

9. dubna 2011 v 20:08 | Re |  Pokémon
Jo, je to techno. Jako ostatně velká většina remixů, ale mě se to prostě líbí =) Přijde mi tak nějak epičtější a ráznější, než oficiální remix, který je hned pod tím. Ale na ten opravdu bomba remix stále ještě čekám :)Epičnost sama :D

7. dubna 2011 v 16:44 | Re |  Pokémon
Jak už někdo řekl na YT, tohle by byla skvělá reklama na hry Heart Gold a Soul Silver. I Lance je tam epicky, což už znamená, že je to nějaká kvalita!Takováto videa ve mě vždycky probudí touhu nakreslit jednou něco podobného, třeba pro Shinigami Desu *w* No... jednou snad. Teď mám práce nad hlavu s komiksem do zinu a pak přijde matura a tak.

Dneska mě fyzikářka fakt potěšila, když klasifikovala moji žádost, jestli by mě nenechala příklad na tabuli počítat tak, jak to vyhovuje mně, jako drzost a komentovala to poznámkou, jestli se na takové chování má připravit i na maturu. To by fakt jeden zabil x_x Přitom ona je většinou úplně v pohodě. Zkazila mi celej den a přiměla mě ještě vážněji uvažovat o tom, že pravděpodobně rupnu, pokud si nevylosuju otázku typu Kinematika h. b. či Dynamika téhož. A nejlépe otázku číslo 12, Změny skupenství T__T.

Aneb jak to všechno zabili XDDD

3. dubna 2011 v 13:24 | Re |  Pokémon
Tohle kdysi byla nejepičtější hudba z Poke her ever xD XDDDDD Kdo to zvládne doposlouchat do konce, je machr.


Poslední díl Eragona - Cover a datum vydání

1. dubna 2011 v 7:17 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Tedy samozřejmě oficiálně poslední díl ságy Odkaz dračích jezdců, ale u nás se tohle celkové jméno ani zdaleka nevžilo tak jako The Inheritance Cycle v zahraničí.

Protože jsem chytrá (:P), tak jsem si někdy koncem minulého roku objednala newsletters z jedné Eragoní stránky a dnes mi konečně přišlo nějaké info. A co nějaké! Vlastně úplně kompletní ^^

Kniha se bude jmenovat přímo INHERITANCE a na amerických pultech se objeví 8. listopadu 2011. U nás můžeme počítat se zdržením v rozmezí půlrok až rok, hádám, a nejspíš se bude jmenovat DĚDICTVÍ, pokud zas vydavatele nenapadne nechat na obalu anglický název jako u Eldesta xD. Jenže tehdy zas všichni přepokládali, že všechny do té doby ohlášené tři díly budou začínat na E a mít pět písmen, tak možná proto.

A obal se tentokrát fakt povedl. Asi se mi líbí nejvíc ze všech ^^ I když jsem pochopitelně celkově zklamaná zeleným drakem :/ Není to moc kreativní volba pro třetí vejce k předchozímu modrém a červenému, že? Bílé by bylo lepší *w*