GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Leden 2012

Daily news

31. ledna 2012 v 23:20 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Tohle byl... hodně blbej den.

Tedy, hodně blbej se pořád ještě drží v té normální části, ale hodně dole. Přece jen vím, že existují horší a děsivější věci :)

Každopádně se mi dneska splnilo několik černých vizí, o kterých jsem si říkala, že to je zas jen výplod mého zabudovaného a pečlivě ignorovaného chorobného pesimismu. Takový ten hlásek, co v hlavě volá, ale neztotožňuju se s ním, to tedy vůbec. Každopádně tam je.

Ne, vážně, dnešní zážitek na koleji... no more, please. I'll do anything... xD Tolik mě to rozhodilo, že to na značnou dobu vynulovalo nervozitu z té plánované děsivé události dne. Z té jsem byla nervózní pořádně tak deset minut před a pak už máte dojem, že se prostě jen topíte v ledové vodě a je vám to jedno xD. Naštěstí jsem tento match na trapasy prohrála, což se mi často nestává, aby měl někdo větší smůlu než já xD. Každopádně overall dojem mě hodně srazil a teď už vážně nevím... (A vím, že opravdu drtivá většina lidí, co si tohle můžou přečíst, taky neví, ale je to záměr. Opravdu hodně málo lidí ví, o čem tu mluvím). Ou jé :D

Chtěla jsem jít nakupovat, ale nakonec jsem strávila celý večer sledováním Project Runway. Snad čtyři díly jsem za dnešek stáhla. A paradoxně ta řada, kterou jsem načala sama, nejvíc připomíná klasickou reality show typu big brother, protože ve srovnání se season 7 je v season 8 tolik pokrytců a panovačných nafoukaných charakterů, kteří se navzájem pomlouvají, shazují atd, že v některých částech prostě sledujete lidi a jejich chování, než to oblečení, co navrhují. Bohužel ty dvě největší mrchy už mají na svědomí dva fajn kluky. Mají příšerný charakter, myslí si o sobě kdovíco, a porota to ví a taky to z nich dokázala hezky vytáhnout a zkritizovat, bohužel většina jejich designů ušla, takže když došlo na lámání chleba, nechali si je tam. *heddesk* Casanova mi bude chybět :__: (jo, vážně se jmenuje Casanova :D).

Na druhou stranu, možná něco tak přízemního jako sledování vyostřených lidských vztahů, bylo přesně to, co jsem potřebovala. Mám takový ten neutrálně smutný večer, za který může opravdu nevyvedený den, navíc jsem tu sama na koleji, což je sice dnes spíš plus, ale pořád jsem sama a to pak je člověkovi za současné situace trochu smutno.

A taky vím, že je to tím, že je večer :D Když na mě chodí nálady, je to večer. Ráno po takových večerech bývám pozitivně naladěná a i největší šílenosti vidím mnohem snesitelněji a vím, že to tak bude i zítra. Jen jsem si říkala, že by stálo za to zaznamenat můj Project Runway maraton xD

Už jen proto, že Heidi Klum, která to... dalo by se říct moderuje, ale je i v porotě a do procesu tvorby zas nemá co mluvit, takže who knows.. Občas mi fakt vadila, pak jsem si zvykla... ale dnes... to jak nádherně dokázala najít a rozevřít skuliny v Gretchenině chování... to bylo úžasné :D. (Už víte, jak se jmenuje jedna z těch potvor xD). Ta holka potřebovala, aby ji někdo srazil na zem, Heidi to udělala, ale dnešní den pro mě patří Timu Gunnovi. Jak mi na začátku přišlo, že jen chodí a buzeruje, tak teď mi přijde jako hlas... lidu. Protože on pak začal řkat i hezké věci, dokonce naznačoval osobní nesouhlas s rozhodnutím poroty při loučení se s vyloučenými a dnes... dnes (tedy před dvěma lety někdy xD) zachránil spravedlnost tím, že regulérně sjel jednu ze dvou skupin, do kterých byli návrháři rozdělení pro to kolo. Byl úžasný~ A celé YT příspěvky zaspamované nadšenou podporou :D Prostě dnes/tehdy/kdykoliv si mě tenhle člověk získal :D

Ach, už zas valím náhodné blbosti. To je tím, že se mi nechce zvednout a připravit se na spaní, to bude ono xD. Potřebovala bych lokaje xD.

Trocha náhodných informací

30. ledna 2012 v 10:40 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Je pondělí dopoledne a já se rozhodla sem něco napsat, bravo xD. Měla bych se učit Pythona, ale potřebuju se trochu rozjet a rozjíždět se tak, že hned sednu nad učení, to už dlouho vím, že není dobrý nápad. A protože jsem i nervózní ze zítřka, mám v sobě spoustu volně poletujícího adrenalinu a prostě něco dělat musím xD Začnu tedy psaní na blog.

Mohla jsem mít volno, mohla jsem dodělat nějaké obrázkové resty, popřípadě napsat další SPD kapitolu, prostě si udělat prázdniny xD. Ale né, v půlce prvního volného týdne mi přijde mail, který toto všechno pěkně překope, protože prázdniny neprázdniny, moje zodpovědnost a snaha být jednou co k čemu mě de facto dotáhly k zavření dveří nad volnem a možná i menší sebevraždou pro nadcházející semestr xD. Ou jé. Ou jé, ou jé.. :(

Ale naštěstí mail přišel v den finishujících prací na plakátě pro AF, takže alespoň s touto povinností příliš nekolidoval. Takže už bychom měli art na plakát :) Ale stejně mail mohl přijít někdy... jindy. Třeba po letním semestru .____. Chjo.

Takže, má současná situace: měla bych se učit. Jo. Neměla jsem odvahu zmínit se o tomhle našim, takže máma na mě docela koukala, když jsem řekla, že se musím učit, že v úterý mám 'v Brně práci' a tak. A nevím, jestli jim něco řeknu, dokud si nebudu sama sebou trochu víc jistá ^^; Na druhou stranu nějakou podporu bych vážně potřebovala a jestli ji od někoho dostanu, je to máma, protože ségra to komentovala slovy 'To si musíš vyřešit sama' a ta druhá se švagrem jsou takový ten trošku více workaholický typ, pro který je stres a nabírání si pořád úkolů něco, co považují za náplň života, který kariérově za něco stojí, takže v tomhle konkrétním případě bych se nedočkala podpory ani od nich (Už to vidím, to by bylo něco jako: "No, ale tak to bude celý život, na to si zvykej." Jo, ok, možná ano, ale já se ze svého růžového světa chci drát přijatelně postupně xD). Popravdě bych potřebovala říct, že nebudu budižkničemu, když se nezadaří, něco jakože svět se nezboří .___.

Koukat na tenis, kde jsou oba hráči už polomrtví po pěti hodinách intenzivní hry, to je největší psycho, jaké jsem snad zatím ve své fanouškovské kariéře zažila. Vidět, jak jim každý pohyb dělá problémy, jak se potácí, jak jim padají rakety z ruky a pak ji zvednou až na třetí pokus... Tedy, většina tohoto sedí k Djokovičovi, kterému jsem osobně nefandila a který tam měl takové slabé místo, kdy si třeba po prohrané ralley lehl na kurt a prostě jen ležel. Zatímco chudák Rafa, který byl stejně utahaný, ale jen to na sobě nedával tolik znát, to nakonec prohrál. To bylo podle mě krajně nefér. Přimět publikum, aby ho litovalo, to by zvládl taky...

Každopádně po dohraném zápase s ještě víc polomrtvými utahanými hráči se před předáváním ještě řečnilo, zatímco ti chudáci tam sotva stáli na nohou (Rafa to vyřešil sednutím na síť xD). A když už to vypadalo, že řečnění končí, přišlo další a další a pak bum, záběr na hráče, kterým už dali židle a pití xD

Píšu to sem, protože jsem právě během tohoto psaní chtěla mít Eurosport jako kulisu a oni tam začali pouštět reprízu TOHOTO zápasu a to jako sorry, ne, jednou stačilo, takže se obejdeme bez kulisy ^^; Vypadám snad jako sebevrah???

Další závislost a mor na učení je americká reality show módních návrhářů zvaná Project Runway. Není to žádný bulvár, je to o schopnosti lidí vytvořit úžasné věci za necelý den, občas z nečekaných materiálů nebo na nečekané téma. Odkudsi to vyhrabala ségra, přijela s tím na víkend sem, kde bych se JÁ měla učit, a nakonec to často vypadalo zhruba takto:


"Já odpoledne začnu dělat slidy na seminář."

"Já se musím učit."

Po hodině projdu kolem a vidím, že ségra na PC velice aktivně řeší barevné kombinace oblečení (její nová vášeň). Já:

"Hele, jestli prokrastinuješ, můžeme jít prokrastinovat obě k dalšímu dílu."

"Hmm... Ok." xD


Tedy, ne že bych se jen flákala, o regulárních výrazech jsem pojala už docela dobrý přehled ^^; Na Pythona si budu muset sehnat něco kompaktnějšího na učení než Dive into Python 3, takže tam to je zatím jen o pochytávání rozsypaných detailů.

Další věc: Poníci :D Nejnovější díl byl naprosto fenomenální, I love it ^^ Hlavně tam bylo hodně postav! Žádná kolosální ohraná nuda v podání babysitující Pinkie Pie, kde na ni člověk musí koukat celou epizodu (!) x__X. Na ni a na dvě ošklivá mimina. Huf, no more.

Doufám ve tři věci:

1) Že přežiju zítřek
2) Že neschválí ty stupidní reformy, kde bych byla hnusně zadlužená dřív, než bych měla vůbec šanci se trochu uplatnit
3) Že neschválí ACTA. S prominutím, drahé Spojené státy, táhněte do háje s tím vaším přesvědčením, že vládnete světu a můžete o něm rozhodovat. Totéž s vaším sladkým zásahem FBI, kdy jste podle vašich zákonů zatkli na území cizí země cizího občana. Zlatíčka, takhle to nefunguje, víte?


Hou, domluvila jsem. xD

Světový pohár v Biatlonu - 15. 1. 2012 - Nové Město na Moravě

16. ledna 2012 v 23:08 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
A tady přichází můj reportík :)

Především... 15. ledna. Den před osobní třetí světovou v podobě semestrálky z ITO. A já to věděla, když jsem ten den odkývala. Rozhodla jsem se jít do rizika. Rozhodla jsem se jít na Biatlon... (On ten den byl speciální ještě v něčem, ale ze všech mých známých a přátel to došlo jediné kamarádce.)

Dokonce i Brno jakoby mi chtělo dát najevo, co se bude dít, a poprvé se trochu zabělalo. Se ségrou, která mi dovezla lyžařské věci a pak přespala se mnou na kolejích, jsme připravily horké čaje do termosek, popadly řízky (taktéž z domu), navalily se do medvědího lyžařského zábalu na tuhé mrazy a v deset jsme vyrazily. Naše strastiplná cesta nás zavedla k asi 20 metrů vzdálenému autu švagra, který pro nás s druhou ségrou přijel a pak už hurá do Nového Města! :D

Tak jsem konečně za letošní 'zimu' uviděla nějaký pořádný sníh. A taky kvantum lidí. Doufala jsem marně, že se tam bude provozovat něco ve stylu obchod s vlajkami, ale naštěstí jsme obdrželi alespoň nafukovací mlátítka. =D A taky... TAKY Norský mazací kamion!!! Doufala jsem, že ho uvidím xD Ségra říkala, že nejspíš jezdí jen s klasikou, ale byl tam! Jen ho ta tlamka zapomněla vyfotit, takže až za rok:


(Pro nezasvěcené: Norci ve sportech, které mají co dělat s klasickým lyžováním, válí tak strašně moc, že jim stojí za to zasvětit celý jeden kamion kvalitnímu namazání lyží svých atletů xD.)

Ten nový areál byl bomba :D A halda (=over 18 000) nadšeně povykujících fanoušků taky ^^ Chválili to dokonce i na Eurosportu XD A celkově celý ten sport je tak bombastický :D Jen musíte být na tribuně dost vysoko, abyste viděli terče, jinak už je pomalu lepší vyrazit někam na trasu. Ale sledovat ty terče a nadšeně hučet, když se Čech trefí, to je prostě...

Bylo tam děsivě mnoho Rusů mezi námi, jak podotkla sestra. A obvykle jste je i poznali, zvlášť ženské. Takový povýšený a otrávený výraz špatně vyvedené dámy a pochopitelně co nejméně sportovní oblečení pro dané počasí, které se jí podařilo najít v šatníku... A zrovna jak na potvoru ten mužský závod vyhrál Rusák x__x.

Viděla jsem Svendsena! Což je věrnostní bonus pro ty, kteří si tu někdy během minulých dvou let četli můj post z o Norsku :D Pro mě je to samozřejmě bonus mnohonásobně větší, jen to měl vyhrát, když už se našim nedařilo :___:.

(Můj skromný, nekvalitní, ale přesto vysoce ceněný mobilní záznam startu mužů. A jestli to byl sprint nebo stíhačka, to se mě neptejte, protože já vím CO se dělo, ale jak se tomu říká, co se mi kolosálně plete xD. Obvykle na to při různém pohledu na věc sedí oba názvy...)Organizátoři byli vyvedení v modré a bílé: modrá bunda, bílá čepice. Rozhodčí taktéž a když nastupovali před začátkem ke střelnici, tak jim režie vždycky pustila Branný den od Šmoulů =D Ségře to spojení došlo až u druhého závodu xD Nicméně, že se něco takového vůbec koná, to člověk z televize neví, protože v té době ještě neběží přenos. A taky bylo super, když před startem žen pustili takovou tu hudbu... no, já ji znám ještě z dob televizního pořadu pro malé děti Kuřátka, je to taková... kachní hudba, blbě se to popisuje, ale každý to znáte, tím jsem si jistá XD No, prostě když ji pustili, tak z toho Německé závodnice byly tak nadšené, že tam začaly tancovat ten taneček, co k tomu patří =D A pak jim při startu pustili Piráty z Karibiku, což bylo hrozně epické a docela mě mrzelo, že to tam nedali i mužům.

Celkově se tam dělo docela dost lamáren. Němka, chudák, 4x čistě nastřílela do sousedního terče, pak si toho všimla, tak poslední přidala do svého, a musela na 4 trestná kola. A to je zrovna čistá položka v takovém počasí fakt výkon. A hlavně při snaze najít něco s Biatlonem z Nového Města je všude jen spam toho jejího přestřelení. Blbí lidí, tohle se prostě stane.

Druhá lamárna si vychytala Němce-muže: nezavřel se mu terč i když se trefil, takže si jel trestné kolo, celkově dojel pátý ale ejhle bum, přidali mu za to 21 sekund a už byl druhý xD. Čili docela pozitivní lamárna :) Pro fanoušky to znamenalo, že o nepříjemně delší chvíli mrzli na tribunách, protože v té době už byly nohy po těch hodinách opravdu zmrzlé xD Teda ne všichni mrzli, to mě docela zklamalo: obrovské kvantum se začalo sunout pryč ještě předtím, než dojeli všichni závodníci, což mi přijde dost nízké. Aneb správný Čech musí být ten PRVNÍ, který nastoupí do autobusu, protože co kdyby se na něj náááhodou nedostalo? (Jeden by je nakopl x.x)

Ale jinak si myslím, že jsme jako publikum byli bezva =D Jak říkám, i komentátoři na Eurosportu, a teď nemluvím o českém Eurosportu, se zmínili, že tribuny jsou hlasité, že přesně to bylo potřeba a.... že poslední věc, která chybí, je nějaký ten domácí ve vedení.No - ale prostě ne vždy se daří a stejně měli největší aplaus ^^ Což v některých případech bylo pro dotyčné spíše na škodu (a údajně to vedlo ke špuntům do uší xDD), ale někdy zase ne =D A hlavně, co bychom to byli za publikum, kdybychom světu neukázali, kdo je tady doma? :D Ale fandili jsme hlasitě všem, i těm, kteří dojeli až na posledních příčkách, tak doufám, že se jim atmosféra líbila. Trochu narcisticky jsem se snažila sehnat nějaký další feedback na fanoušky, ale našla jsem jen od Čechů :(

(Proč v Třebíči nemůže sněžit a být často zima a sníh a nějakej ten vyšší kopec poblíž, no? No proč? Já chci taky takovou facility XD A víte proč ne? Protože Dukovany. Jediné období, kdy mě štvou, je zima, která kvůli ním nemá se zimou moc společného :_:)

Takže mám bojový úkol a mám na něj rok: musím si pořídit velkou vlajku, něco, na co ji dám, a taky pokud možno nějaký více spektakulární fanouškovský oděv či tak něco. (Na to se zaměřují takoví ti pánové za kamerami totiž xD) Další bojový úkol celkově do budoucna: Autogramy. Od českých závodníku, to je tak nějak samozřejmost, ALE někdy taky nutně od Svendsena xD. Já vím, že to není moc reprezentativní způsob, jak se někdo může stát mým oblíbencem, ale zase to jde až k jádru neuronů xD.

(Btw... není to hanění státního znaku, psát na vlajku jméno svého bydliště?)


A jen tak generálně na konec:


Epický den

12. ledna 2012 v 22:29 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Dneska se toho stalo hrozně moc.

Začala bych tím, že jsem musela vstát někdy v 6 ráno, což se mi od konce semestru nestalo a nějak mi celý den dělalo potíže to rozchodit XD. Posnídala jsem druhou jogurt-ovoce-bebe snídaní z McDonalda (dlouhý příběh) a vyrazila na zkoušku, u které jsem měla dojem, že jsem se na ni naučila nejméně z těch dosavadních. Nakonec jsem se u ní docela bavila, stejně jako u půlsemestrálky, protože ty úlohy byly vesměs takové zábavné a složité tak akorát, že to ze mě vymáčklo ty znalosti.

Po zkoušce následovala kavárna, kde jsem si nadělila nápoj Aloe Vera (kdo nezná, ať se trochu kouká po nealko nápojích, je to ten drahý XD). Pak menza a na kolej, kde jsem našla tu super předělávku Lancova theme (o příspěvek níž). Tak jsem si ji stáhla a začala pouštět pořád dokola, jak je u mě obvyklé, napsala na FB všeobecný návrh na společné odpoledne a mrkla na deviantart. Moje milovaná Poke autorka nahodila úžasný obrázek gym leaderky Jasmine z Johta, tak jsem jí to tam zasněně vychválila a protože jsem jí Lance navrhovala minule, dospěla jsem k závěru, že bych si za něj možná i zaplatila. No, od ní určitě. Tak jsem jí napsala ještě něco v tomto duchu. Načež únava vyhrála, tak jsem si se sluchátkama lehla a prostě jen ležela.

Siestu ale narušila Temi, že vyrazíme do města, a tak se taky stalo. Prolezly jsme hromadu obchodů a Temi našla spoustu věcí, které potřebovala a já hledaný pásek. Po čokoládovně, kde jsem poprvé zhřešila a nedala si čokoládu, jsme vyrazily k Temi, neb plán zněl: podívat se na Hvězdný Prach. Done. Mezitím jsem zjistila, že jsem dostala body za první část IUS semestrálky a že už mi ty získané body stačí na předmět! =D Nicméně mě trochu zmátly ohlášky o bodech a byla jsem přesvědčená, že už mám i tu druhou část a z ní 2/20, což mě trochu zarazilo a nejspíš jsem hrozně vydeptala Temi úvahami o krutosti opravujícího, za což popel namou hlavu :_:.

Pak další film, můj velký rest aneb Spirited Away. Úžasné, jak jinak. Méně úžasné je to, že jsem se při snaze jíst jogurt v posteli pokapala a šlo to zrovna na moji novou košili. That's me xD

Přijedu na kolej a zjistím, že jsem si u Temi nechala mobil :D Skvělé xD Následně zjistím, že algifen, jedinou věc, kterou jsem tu mívala na bolest hlavy, jsem si zapomněla doma. Sweet. Další na pořadí přišlo zjištění, že dnešní písemku už mi garantka stihla opravit, což je WOW. Pak i to ulehčující zjištění, že druhou část té IUS písemky ještě opravenou nemám a jako třešnička na dort došlo ke změně pony dvojice v Happy Mealech a ta oblíbená artistka mi za tu dobu stihla nakreslit toho Lance. Jen tak, prostě...

Co se happymealů týče... jako bychom s Temi do toho mekáče nešly s cílem se zeptat... xD Ale když ona tam byla fronta ^^; A na tohle by se člověk přece jen ptal při menší zácpě, že ^^;

Zajímalo by mě, jestli jsem opravdu napsala všechno :P

(Jo, Temi, připravuj si náčiní na obraz, jo? XD)

Lance for the WIN!

12. ledna 2012 v 10:57 | Re |  Hudbovna
Yes, yes yes! Tohle je asi nejlepší remix s použítím reálných herních soundfontů *_*Jinak jsem právě 'odepsala' zkoušku z IZP a mám dojem, že výsledek bude velice dobrý :D Rozhodně bych 14 bodů nahrabat měla ^^

Večer uprostřed zkouškového

10. ledna 2012 v 23:08 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Já ani nevím. Na jednu stranu je to zkouškové vlastně docela fajn. Člověk se vyspí a když se má s kým učit, tak se dokonce snad i donutí něco do té hlavy narvat. Rozhodně má dojem, že je to celé víc efektivní.

Ale dávat si předsevzetí, že se u učení zase nepřecpu všema možnýma i nemožnýma 'uždibovačkama' prostě nefunguje. Ne, když se jdete učit k Temi XD Takže tu teď místo Re sedí cosi s pocitem žulového bloku a to cosi s tím pocitem nerado usíná XD.

Už jsem udělala jeden předmět, což je pozitivní :D Včera jsem psala další a opravdu bych si přála ho udělat napoprvé. Řekla bych, že nějakou šanci snad mám. I když, překvapivě, jsem se svým štěstím zas vyžrala naprosto šílené zadání ER Diagramu, které si vyloženě říkalo o slabou entitní množinu. Pochopitelně se před písemkou šířilo, že ty se tam používat nemají, ale tady... ne, to jinak nešlo XD. Ale vážně, imbecilnější zadání vymyslet nemohli. Tam si člověk mohl být jistý jen atributy entitních množin, i ty vztahy mezi nimi byly takové... takové... no... XD Uvidíme. Moc bodů z toho pravděpodobně nebude. Tak snad něc naberu na té první části.

A pozítří... mighty IZP. Není tam minimum a stačí mi 14 bodů z 55. To bych snad mohla zvládnout. I když člověk s blížícím se termínem nějak ztrácí jistotu.

A v pondělí velké ITO, ze kterého nejspíš rupnu, protože ten předmět mě nemá rád. Dle slov garanta nám nechtějí házet klacky pod nohy, protože ví, že tuhle látku nejspíš potřebovat nebudeme, ale minimum je nejhorší ze všech předmětů, co máme... Prostě ITO xD. Ale předtím v neděli světový pohár v biatlonu v Novém Městě =D A další čtvrtek šílenošílené asembléry. To bude taky zábava.

A vsadila jsem se s Temi XD Takový ten druh sázky, o kterém víte, že vyhrajete, ale musím počkat rok :/ Boo.Oh, this is just sooo random :).

Pokémon BW again

7. ledna 2012 v 15:07 | Re |  Pokémon
Miluju sérii Best Wishes! Miluju kvalitu animace, Ashovy parťáky a prostě všechno. Má to všechno takový krásný přátelský nádech... nový, třetí ending to jen Potvrzuje:
Večer na koleji

4. ledna 2012 v 23:36 | Re |  Obrázkovna
V lepších případech vyprodukuje rychločrty. A protože Lance má obrázků málo, tak tenhle bude i veřejný n_n.

Asi 5 minut mého večerního času:A ještě jeho dokonale epické theme, abych dokreslila celkový dojem:


Nový rok 2012

1. ledna 2012 v 13:08 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Pokud se dobře pamatuju, tak před rokem jsem sem napsala příspěvek, ze kterého odkapávala černá vize dnů příštích. Popravdě, Nový rok 2011 byl den, kdy jsem z maturity stresovala nejvíc. Byla jsem přesvědčená, že neodmaturuju, že failnu, že fyzika se prostě naučit nedá.

No, dnešek je na tom paradoxně vůči loňsku o něco lépe, a to přesto, že ve středu píšu první zkoušku a fyzika momentálně v zastoupení obvodů, mě straší stále.

Dnes bych na svoji budoucnost nahlížela v šedé. Z monochromatických stupňů bych si vybrala takovou normální šedou, ani ne moc světlou, ale ani ne moc tmavou. Něco takového:Už nejsem skálopevně přesvědčená, že skončím jako nejhorší nedodělek na dlažbě, což se mi nepochybně honilo hlavou minule. Neb minulý půlrok jsem si nějak blíže uvědomila existenci zaměstnání, kterému se říká řidič šaliny. Když něco opravdu hodně selže (a to něco budu já), budu mít jakousi jistotu sebeuplatnění, protože věřím, že takovou šalinu bych snad zvládnout mohla. Proto dnes žádná černá.

Předsevzetí si nedávám. Věci typu "Budu dobrá ve škole" jsou k ničemu, neb přidávají další požadavek na bedra vyděšeného prváka, a ta zátěž je o to těžší, že si ji na sebe člověk naložil sám. A ta věc, kterou si přeju, se stejně nestane ani letos, ani nikdy potom, protože já opravdu nejsem z těch lidí, kterým by se plnily sny, ne ty důležité. Proto také žádná bílá. Bílá patří... k veselejším příležitostem, pokud zrovna nejste Číňan. Ale přesto by možná nebylo úplně špatné prokousávat se životem dál. Kdybych si předsevzala něco takového, docílila bych jen toho, že bych si příští Silvestr šla sednout ven na mráz (pokud by venku nějaký byl xD) a podle marnosti svého rozpoložení by se mohlo stát, že bych z něj nestihla včas odejít. Což by tomu následnému prokousávání moc nepomohlo.

Vzhledem k tomu, že se bavím o příštím Silvestru, nemusím snad zdůrazňovat, že na konec světa 2012 nevěřím. Není těžké uhodnout proč.

Přemýšlela jsem o tom, že bych si vytvořila sekundární blog, inkoknito, na který bych prostě jen psala svoje výlevy, protože poslední dobou je jich hodně, nedělají mi tu zrovna dobrou reklamu, a taky nikoho nezajímají xD. Přesto je náhodné vyventilování do éteru jeden z nejlepších léků, takže ve chvílích, jako je ta dnešní, se řídím prioritami, a ty velí, že úleva mysli je výš než nějaká reklama. Problém je v tom, že pro hodně čtenářů už nejsem jen nějaká virtuální přezdívka, a řekněme, že potkávat se s lidmi, kteří mě (vcelku oprávněně) mohou považovat za ukňučenou sebelítostivou emo holku, není úplně něco, po čem bych toužila. Já věřím, že taková obvykle nejsem, horší je to, že ve chvíli, kdy zrovna jsem, to schytává právě ten blog. Každopádně lepší, než to dusit v sobě a protože bohužel nedisponuju osobou, které bych se mohla svěřovat, tak to všechno mezi řádky píšu sem. Já 'řeknu' co jsem potřebovala říct, ale nikdo to nepřečte. Vše k Re-obecné spokojenosti. (Aneb jsem malý génius >:D)

Stejně si nejsem jistá, jak dlouho to všechno ještě zvládnu snášet. Začínám si připadat cizí i ve společnosti svých přátel a můžu si za to jen a jen já, ale nemůžu si pomoct. Možná bych měla odjet do Afriky, abych se mohla věnovat důležitějším věcem, jako jsou třeba problémy cizí. To je ostatně další návrh na alternativní povolaní (spolu s klášterem), bohužel se mi příčí obě tyto věci dělat 'z nouze'. To bych pak těžko mohla žít s tím, jaký jsem pokrytec.


(Vzhledem k tomu, že depresivní posty jsou u mě na Nový rok zcela normální, můžete konec světa očekávat až poté, co sem nějakého 1.1. napíšu něco pozitivního :)