GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Únor 2012

Vítej, semestre

28. února 2012 v 20:33 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Přišel nový semestr a po dvou týdnech nervozity z toho, že to zas bude hrozný, nadešla doba 'hrozna' a mé oblíbené pocity totální neschopnosti a na-školu-nenáležitosti se vrátily. Achjo :( Přemýšlím, jakej to musí být krásnej pocit, když člověka ta škola baví, naplňuje, nebo zajímá. Ale když tam drží jen proto, že je neustále strachy bez sebe, že to prostě nedá, že na to nemá, a že všichni ostatní tuší, zatímco on ne... to je prostě ubíjející :(. Ale už není cesty zpět. Koneckonců, kdybych věděla o nějaké škole, na které bych chtěla být, nebyla bych na FITu, že.

Ne vážně, co bych dala za to, kdybych tomu rozuměla a třeba si alespoň v některých částech věřila... Když jsem začala chodit do přípravy na FCE, tak jsem se celou dobu žulila jako sluníčko, protože jsem si byla jistá svými schopnostmi, věděla jsem, že na tomto poli umím stát a můžu se s čistým svědomím snažit o zlepšení, a ten pocit byl tak neuvěřitelně osvěžující ve srovnání se vším tím programátorským... hnusem... kde máte dojem, že cokoliv se zkusité naučit, nikdy v tom nebudete dostatečně dobří, aby vás někdo chtěl zaměstnat. To je fakt na houby. Pomoc T__T

Středa ráno

15. února 2012 v 9:45 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Tak se přiznám, že se současnám rozvrhem se mi minimálně středa a čtvrtek krásně slévají dohromady. Během toho období není ani středa ani čtvrtek, je středočtvrtek a dva dny jsou jeden den a pak je člověk vždycky překvapený, když nadejde pátek. Proč to tak je, to nevím - něco na rozvrhu je tak strašně nevýjimečné, že je jedno, jestli je čtvrtek nebo středa. Minulý semestr byl každý den dosti jedinečně rozvržený, zmínila bych pátek, kdy nebylo nic (xD), teď je to takové na jedno brdo (až na pondělí a pátek, přičem v pátek sladký v kuse sedmihodinový přednáškový blok xD Jak jsme si to polepšili, což).

Tak, právě jsem zabila celý odstavec mlením jednoho a toho samého xD. Současný semestr je v tom rozjezdovém stádiu, kdy ještě nemáme žádné úkoly, ale víme o tom, že budou, bude jich hodně a budou těžké. Jupí. V praxi to znamená, že mám ještě docela dost volna a paradoxně se většinou nudím, protože na koleji není moc co dělat. Po nějakém čase přijdou úkoly a můj život se zase změní na jedno velké nervózní střesové klubíčko vesměs ovládané jazykem C v údajně šílených projektech do předmětu IOS. Ale zatím na to raději nebudu myslet ^^;

Včera jsem vyrazila do města s Anet, jen tak náhodně prolízat obchody, tedy případně najít starorůžový zapínací svetr. Jak už jistě mnozí tuší a někteří snad i mají zkušenosti, dopadlo to tak, že jsem si koupila šaty (bylo mi vyhrožováno, že jestli si je nekoupím, tak mi to Anet bude celý den vyčítat XD). K šatům by se hodilo cosi na krk, takže se záměr celého dne pak trochu stočil směrem bižuterie, abych si v poslední navštívené zase koupila něco úplně jiného a to malý bílý bonnet do vlasů s černou krajou. Aneb tradiční ženský nákup ^^;. A překvapivě jsme skončily v čokoládovně, i když jsem na začátku zarytě tvrdila, že čokoládovně se chci vyhnout, aby se na mě časté návštěvy nepodepsaly XD. Ale dala jsem si citrónovou limonádu a pistáciovou zmrzlinu s horkou čokoládou na polití, čímž jsem si našla novou vášeň °w°.

Když budu mít štěstí, bude mi Anet dělat společnost i na dnešní přednášce IOSu, která se pro mě ponese ve znamení samotky, protože moje cvika se kryjí s tou dopolední, takže musím na odpolední. Držet palce, yeaah~

V našem pokoji je vedro. Budu muset na noc víc otevírat okno, ale obávám se, že ho spolubydlící zase přivře, ale když ono je nepříjemné budit se někdy v sedm hodin horkem xD. Odhození peřiny moc nepomůže, bohužel :/

A zítra jsem pozvaná na jakousi kolejní palačinkovou party =D. A za něco málo víc než hodinu budu asi měřit rychlost světla či co, taky jupí XD.

A ošklivý Valentýn už je taky over, vzhůru k prvnímu Máji~

Kulato~

8. února 2012 v 19:30 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Kuli kuli kuli XD

And now let's laugh to the teenagers, yeah! XD

A přecpaná z La Patas. Říkám si, že ony i dvě pizzy na pět lidí by nejspíš dav zasytily xD Teď tu mám čtyři kousky v lednici, tři druhy pizzy, a připadám si, že už nikdy nebudu mít hlad xD.

Face the fact

6. února 2012 v 23:08 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Bytostně se mi příčí diskotéky, párty a tyhle cool náplně večerů mladých lidí. Tyhle in náplně večerů mladých lidí. Alkohol mi nechutná, nesnáším opilé lidi a nenávidím, když mi něco bere kontrolu nad mou bytostí.

A z toho všeho vyplývá, že zůstanu na ocet s kočkou, možná chytrá, možná ne, budu se usmívat na všechny známé, kteří si budou šťastně žít s partnery, na známé, kterým se děly ty hezké věci a ty náhody, o kterých všichni mluví, s vědomím, že na mě všechny tyhle roztomilé události z vysoka hodily bobek.

Nevím, co jsem udělala špatně, nevím, jestli mě jako nemluvně někdo pustil na zem, nemám problémy s komunikací s lidmi, nejsem zakřiknutá chuděra v rohu. Popravdě jsem to většinou já, kdo rozproudí rozhovory, a to je všechno tak strašně krásné, když vídíte, že se stejně nejspíš pohybujete v jiné dimenzi a s okolním světem se jen míjíte.I ten blbej Tarzan si našel protějšek a to uznejte, že v džungli má divně tvarovaná gorila opravdu malou šanci najít další takovou.

Sakra, to je tak nehorázná frustrace! Mlátila bych hlavou o zeď.

CO jsem komu udělala, CO jsem zvorala, nemůže mi to prosím někdo říct?! V ČEM se liším od lidí okolo? Proč mi sakra život cpe, že nejsem plnohodnotná lidská bytost, proč?Cider, cider, cider, cider ._________.(P.S.: Tohle není emo, tohle je VZDOR. Marný, ale vzdor.)

Nejepičtější sportovní reklama

4. února 2012 v 13:03 | Re |  Videovna
Ever.

Modlila jsem se, aby ji dali na YT. Teď se modlím, aby ji nikdy nesundali. Miluju tu hudbu <3. Udělali ji jako theme pro aplikaci na 3DSko, ale uchaslyšně se jim povedla a rozhodli se ji povýšit :D


A další taková, o jejíž existenci jsem dodnes nevěděla. Přidávám do sbírky a klaním se tomu, kdo je nahrál <3
Pokemoni zůstanou

4. února 2012 v 12:43 | Re |  Pokémon
vždy v mém srdci =D Američani se zase předvedli a podařilo se jim udělat skvělou openingovou písničku :D A v kombinaci s filmovým openingem... (které miluju samy o sobě)... ou jé n__n

Prostě každý Poke film má něco jako opening. Hraje tam openingová hudba dané série a na pozadí se odehrává nějaký zápas nebo série zápasů, kterými je film obvykle zahájen. Už jen ta atmosféra těchto počátečních zápasů je prostě neopakovatelná. Miluju, miluju, miluju to! n_n A tohle je asi nejhezčí začátek pro mě :D Rozhodně jeden z nejhezčích.

Co se té úžasné písničky týče, dávám si tak 80%, že jí naočkuju sestru, protože má zase skvělá slova a příjemnou melodii. Ségra se takhle chytila na americkou endingovou písničku druhého filmu, se kterou se setkala, když jsem si pouštěla spoty od US komiků. Brali si zrovna na paškál odstupujícího kandidáta na amerického prezidenta, který ve svém projevu na rozloučenou použil frázi právě z oné pokémonní písničky a bylo kolem toho pěkné mecheche xD.


A opět dodávám, že miluju skupinku Satoshi, iris a Dento