GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Duben 2013

Seriál pro pravé muže

16. dubna 2013 v 20:09 | Re |  Drahý deníčku...(a čtenáři xD)
Mé dosavadní poznatky ze sledování pravého mužského seriálu (údajně jediného, který existuje) protože "Je to pro pravé muže, protože dneska už muže auta nezajímaj. A ženským už taky nezáleží na tom, jestli chlap umí opravit auto."

Poznatek 1.: Pre a post reklamní screeny dabují uke a seme v tomto pořadí. Pro větší šťávu a abyste se na reklamu vždycky těšili, tam občas zavedené pořadí prohodí, nebo dokonce (!!!) jednou mluví oba screeny seme. Pracovní přezdívky: Puke a Semeno, ale to jsem nevymyslela já, protože nejsem muž :D

Poznatek 2.: Seriál jde s dobou. Největší hustokrutocool bishounen (kdyby náhodou zavítaly nějaké ženy) je hrozně hustokrutocool, nejvíc ve chvíli, kdy zjistíte, že zatímco celou první řadu měl černé vlasy, tmavě modrou košili, bílé kalhoty a boty, na začátku druhé řady je z něj zrzeček v barevné košili. No ťuťu, co říkáte? Jo, a kdyby náhodou žádné ženy nezavítaly, v anime se vždycky najde tak dvacet, které budou ječet, když vyleze z auta. Kdoví, možná že v druhé-zrzeček-řadě se ten dav rozroste o pár dívčin s pádly.

Poznatek 3.: Novou barvu bych přestála - jestli se Ryosuke-sama rozhodl, že chce konečně zaútočit na tu správnou cílovou skupinu, PROČ NE. Ale ať se mě nezkoušejí zrzavými flashbacky přesvědčit, že jsem celou první řadu ty jeho vlasy viděla ŠPATNĚ.

Poznatek 4.: Nejdokonalejší součástí davu děvčat řvoucích "Ryosuke-sama!" je majitel benzínky, který se snaží zapadnout do davu a řve "Ryosuke-sama!".

Poznatek 5.: Když už jsme u benzínky, nejlepší in-anime parta jsou hoši od benzínky. A to jako seriously. Benzínka je vůbec cool baito. Baito dostalo nový rozměr.

Poznatek 6.: Racing driver doesn't need a girlfriend. (Říkají, protože jsou na ně tvůrci anime zlí. Ti nejspíš věří, že racing-driver musn't have a girlfriend.)

Poznatek 7.: Ryosuke je zrzek! Chápete to? XD ZRZAVÝ. Ryosuke. My gosh, já asi neusnu smíchy. Tohle se mi v anime ještě nestalo xD A že to potkám v seriálu pro pravé muže :D

Poznatek 8.: Seriál pro pravé muže je plný hrozně roztomilých věcí, které ale přijdou roztomilé jen ženský :D

Poznatek 9.: Bad guy that is a bad guy in common life has a foreign car (benz).

Poznatek 10.: Bad guy in racing terms has a car that's better than all previous cars raced against but NEVER mentioned before (while saying that the previous car is the best). And it's NEVER a foreign car.

Poznatek 11. Všichni kouří. Ale prý se to zlepší.

Poznatek 12. Takové anime bych taky zvládla udělat. Kreslit statické věci kreslím už teď a 3D zrovna děláme v projektu xD

Poznatek 13.: Jedinečná šance proniknout do nějaké terminologie, které praví muži rozumí :D :D Větší věda než síťařina, serious business.

Poznatek 14.: Chcete se naučit dabovat hlavního hrdinu -> naučte se říkat AE. (Yeah)

Poznatek 15.: Chcete dabovat -sukeho juniora -> naučte se říkat Aniki.

Poznatek 16.: V seriálu pro pravé muže vás hustokrutopřísná dvacetiletá řidička s jemnou duší požádá, abyste ji udělali ženou. A vy pak celou situaci samozřejmě hrozně pos... Víme co xD Racing driver doesn't need a girlfriend.

Poznatek 17.: Všichni kladní chlapi tam končí na i. Alespoň celá benzínka skvadra včetně šéfa. Pak tam jsou dva -suke bráchové, to už je lepší, ale opravdu tvrdý muž je tam otec hrdiny, Bunta.

Poznatek 18.: Nikdy si nemyslete, že o svých rodičích něco víte xD Ne, pokud jste hlavní hrdina v anime a ve čtyři ráno rozvážíte tofu (TOFU!), abyste tatínkovi udrželi živnost, o pět let dřív, než můžete podle zákona sednout za volant. A pokud vám tatínek na cestu dává kelímek s vodou, ne proto, abyste se, what a shame, občerstvili, ale abyste ho dovezli zpět v původním stavu, je to už FAKT DIVNÝ!

Poznatek 19.: A když už máte teda tu smůlu, tak počítejte s tím, že občas předjedete auto, jehož řidič z toho uděla big deal. Teda nejdřív si bude myslet, že jste duch, pak vás vyzve, a pak budete monster xD. Cool image. Jdou se balit holky :D

Poznatek 20.: Takumi was Geass before it was cool.

Poznatek 21.: Seriál pro pravé muže může bavit ženu! (A ne kvůli Ryosukemu xD.)

Lidi, mě to baví. Srsly :D