GUESTBOOK

________________________________________________________________________________________________

Simply pictures

15. srpna 2013 v 18:17 | Re |  Obrázkovna
Od včerejšího večera jsem hrála 5 zápasů v LoLku, z čehož vítězně jsem vylezla ze čtyř. TO je neobvyklé. Žádní flameři (jen jeden KS whiner), lamky jen v tom prohraném zápase na botu, žádný AFKař, žádný leaver... Proště wtf, co se stalo? O___O Z těch zápasů byly čtyři za Fioru; jeden prohraný a tři vítězné. Přičemž dojem, že jsem odvedla dobrou práci platí pro všechny čtyři. Takže co se LoL týče, současná nálada je pozitivní. Střezte se nafeedované Fiory, it's a beast >D Jen NIP projeli první zápas, ale EG jsou dryhý tým, který mám ráda, takže je to nejmenší z možného zla.

Dneska je random den. Krom již zmíněného pozitivního streaku z LoLka tu dělám hromadů náhodných věcí. Rozepsala jsem další SDP kapitolu. Sice to ze mě leze jako z chlupaté deky, takže to asi nějakou dobu potrvá, ale je na cestě. Taky jsem se zase pustila do klasického prohledávání starých témat na youtube. Vždycky najdu něco nového a vždycky skončím u Lancova theme. Dneska to tak daleko ještě nedošlo, ale už jsem ve videích narazila na pár zajímavých obrázků :D A protože jsem Pokémon lover a především Pokemon Black&White lover, budu své nadšení šířit dál :3(Není sice bezchybný po anatomické stránce, ale N tam působí tak nějak... správně :D Nehledě na to, že Akuroma je módní doplněk každého obrázku xD Modré prameny rulí.)

(Přiznejme si to, Ghetsis je prostě nejlepší záporák, jakého jsme tu dosud měli. :D)
(Nejlepší legendární trojice ♥___♥)

(A nakonec zabrousíme do čtvrté generace. Jakkoliv ji celkově tolik nemusím, tohle bych jako plakát brala všema deseti. Kéž by něco podobného bylo i s generací pátou *__* Ten Pearl vlevo nahoře... Jedna z mých nejoblíbenějších mužských postav v Poke :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crowley Crowley | 25. srpna 2013 v 22:16 | Reagovat

Simply beautiful ... as always ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama